Oferta z okazji Dnia Mamy

Twoja mama to wyjątkowa Kobieta. Zawsze była i jest dla Ciebie, gotowa do pomocy i wsparcia, kiedy tylko tego potrzebujesz. Zawsze myśli o innych, zanim zacznie myśleć o sobie.

Zasługuje na to, aby poczuć się wyjątkowo i zadbać o siebie, zwłaszcza teraz, w Dniu Matki. Dlatego przygotowałyśmy dla niej dwie wyjątkowe oferty, aby pomóc jej poczuć się pięknie i zrelaksować się w wyjątkowy sposób.

Pakiet „Czułość i ukojenie”, który pomoże jej poczuć się pięknie i zrelaksować się w wyjątkowy sposób.

Podczas tego zabiegu, nasza kosmetolog wykona oczyszczająco – detoksykujący peeling kawitacyjny na twarz i szyję, który pozwoli usunąć martwe komórki naskórka i przygotuje skórę na dalsze etapy, na lepszą absorpcję składników aktywnych. Wykorzysta w tym celu specjalny, kojąco – wzmacniający zabieg dla skór wrażliwych, który ma na celu dogłębną rewitalizację skóry suchej, cienkiej, nadreaktywnej lub skłonnej do zaczerwieniania. Zapewni ukojenie, przywrócenie równowagi komórkowej oraz poprawę bariery naskórkowej. Dodatkowo, zadba również o dłonie Twojej mamy, aplikując rękawiczki kolagenowe, które pomogą zregenerować i wygładzić skórę.

Peeling kawitacyjny na twarz i szyję + zabieg Sensitive Diego dalla Palma + rękawiczki kolagenowe

Cena: 450 zł zamiast 530 zł.

 

Pakiet „Intensywne odmładzanie” to 30 – dniowy (miesięczny) program, który pozwoli Twojej mamie poczuć się młodziej i piękniej już po 30 dniach.

Nasze doświadczone kosmetolog przygotowały specjalny program stymulujący skórę, aby uzyskać wyraźny efekt odmłodzenia i wyrównania kolorytu.

Obejmuje on trzy etapy, które zostaną dostosowane do indywidualnych potrzeb skóry Twojej mamy.

W pierwszym tygodniu, wykonamy peeling chemiczny na twarz i szyję, dobrany indywidualnie do potrzeb skóry. Jego celem będzie złuszczenie warstwy rogowej naskórka i pobudzenie głębszych warstw skóry do regeneracji i przebudowy.

W trzecim tygodniu, zastosujemy technologię radiofrekwencji mikroigłowej na twarz, która pozwoli zredukować widoczność zmarszczek, ujędrnić skórę, poprawić owal oraz koloryt.

Na zakończenie, w czwartym tygodniu, zostanie wykonany zabieg pielęgnacyjno – odmładzający Sothys BP3, który ma na celu zwalczanie oznak starzenia się skóry jak: redukcja i zapobieganie pojawianiu się zmarszczek, przeciwdziałanie wiotczeniu się skóry. Zabiegowi towarzyszy masaż i głęboko odprężający relaks.

1 tydzień – peeling chemiczny indywidualnie dobrany (twarz + szyja)
3 tydzień – zabieg radiofrekwencji mikroigłowej (twarz)
4 tydzień – zabieg pielęgnacyjno – odmładzający Sothys βP3

Cena: 1250 zł zamiast 1500 zł.

Oferujemy nie tylko wspaniałe zabiegi, ale również doświadczenie i pasję, aby Twoja mama poczuła się wyjątkowo zadbana i piękna.

Nie wiesz, który pakiet wybrać? Skontaktuj się z nami, a nasza kosmetolog pomoże Ci wybrać odpowiednią ofertę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb Twojej mamy.

Skorzystaj z tej okazji i spraw, aby to był niezapomniany dzień dla Twojej mamy!

Umów się na wizytę: +48 500 230 124

Umów się na wizytę: +48 532 081 200