Regulamin Bonów Upominkowych/Voucherów – Gabinet Kosmetologii Profesjonalnej Lumiere

1. Bony Upominkowe/Vouchery są wydawane w formie Zaproszenia. Dostępne są w ciągłej sprzedaży i można je zakupić na dowolną kwotę lub może dotyczyć konkretnej, wymienionej na bonie usługi.

2. Bony Upominkowe/Vouchery można nabyć na kilka sposobów:

⁃ osobiście w Gabinecie Kosmetologii Profesjonalnej Lumiere ul. Hoża 18 25-612 Kielce

⁃ zamówić droga mailową (info@gabinetlumiere.pl), po zaksięgowaniu płatności prześlemy go do samodzielnego wydrukowania droga mailową

3. Na życzenie Kupującego Bon Upominkowy/Voucher może zostać wysłany pod wskazany adres kurierem lub pocztą polską. Opłata za wysyłkę Bonu/Vouchera wynosi od 10 do 19 PLN. Przy zakupie Bo u/Vouchera za min 1000 zł koszty wysyłki pokrywa Gabinet.

4. Bony Upominkowe/Vouchery na wybrane usługi lub pakiety usług można przeznaczyć na wszystkie usługi z oferty Gabinetu Kosmetologii Profesjonalnej Lumiere, z wyjątkiem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, które wykonuje lekarz oraz na zabiegi makijażu permanentnego, które wykonuje linergistka (w tym przypadku obowiązuje osobny regulamin) oraz z wyjątkiem kosmetyków detalicznych dostępnych w ofercie Gabinetu Kosmetologii Profesjonalnej Lumiere.

5. Bony Upominkowe/Vouchery są ważne przez okres 6 miesięcy od daty ich zakupu i w tym czasie należy je wykorzystać.

Po upływie terminu ważności Bonu/Vouchera jego wartość zostaje utracona i nie ma możliwości jego przedłużenia.

6. Bon Upominkowy/Voucher nie podlega wymianie na gotówkę i nie wydajemy z niego reszty w gotówce.

7. Płatności Bonem Upominkowym/Voucherem nie można łączyć z promocjami i rabatami.

8. Bon Upominkowy/Voucher upoważnia do skorzystania z usług w naszym gabinecie zgodnie z cennikiem obowiązującym w dniu realizacji Bonu Upominkowego/Vouchera i wartością posiadanego Bonu/Vouchera.

9. Bon Upominkowy /Voucher wykorzystujemy jednorazowo lub przy kwotach powyżej 1000zł można wybrać 2 lub więcej wizyt.

10. Zgodnie z życzeniem osoba obdarowana, chcąc skorzystać z szerszej gamy usług, może dokonać dopłaty do otrzymanego Bonu Upominkowego/Vouchera.

11. W celu uzgodnienia dogodnego terminu wizyty należy skontaktować się z recepcją pod nr tel: 500 230 124 z odpowiednim wyprzedzeniem.

Przy dokonywaniu rezerwacji prosimy o poinformowanie recepcji, że formą płatności za umawiany zabieg będzie Bon Upominkowy/Voucher.

12. W razie braku anulowania rezerwacji drogą telefoniczną lub osobiście, na 24h przed umówioną wizytą, Bon Upominkowy/Voucher zostaje uznany za zrealizowany.

13. Bon należy okazać w recepcji przed skorzystaniem z zabiegu.

14. W przypadku utraty lub zniszczenia Bonu Upominkowego/Vouchera Gabinet Kosmetologii Profesjonalnej Lumiere nie ponosi odpowiedzialności, ani nie rekompensuje straty spowodowanej jego utratą.

15. Integralną częścią Bonu Upominkowego/Vouchera jest niniejszy Regulamin, który na życzenie jest udostępniany w recepcji i na stronie Gabinetu Kosmetologii Profesjonalnej Lumiere.

16. Zakup Bonu Upominkowego/Vouchera jest jednoznaczny z akceptacją niniejszego Regulaminu.

17. Gabinet Kosmetologi Profesjonalnej Lumiere zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu Zakupu Bonu Upominkowego/Vouchera.

18.  Powyższy Regulamin obowiązuje od dnia 01.08.2023