Intraceuticals – unikalna pielęgnacja skóry tlenem hiperbarycznym w Kielcach, w Gabinecie Lumiere

Intraceuticals Rejuvenate
Intensywny zabieg odmładzający. Widocznie redukuje zmarszczki, bruzdy i linie. Silnie nawilża, ujędrnia i znacząco poprawia teksturę cery. Przywraca energię i naturalną promienność skórze szarej, zestresowanej i niedotlenionej. Hamuje procesy starzenia poprzez redukcję wolnych rodników, zapewnia głęboką, długotrwałą równowagę wodną.

Efekty:
Odmłodzenie cery, wygładzenie, redukcja zmarszczek i linii, widoczny lifting, poprawa konturów i zwiększenie jędrności, przywrócenie promienności i witalności, głębokie nawodnienie i odżywienie skóry.

Składniki aktywne serum Rejuvenate:

 • kwas hialuronowy (nawadnia wiążąc cząsteczki wody, reguluje gospodarkę wodną),
 • witamina A (chroni przed wolnymi rodnikami, regeneruje włókna kolagenowe),
 • witamina C (silny i efektywny antyoksydant, uelastycznia i spłyca zmarszczki),
 • witamina E (neutralizuje wolne rodniki, opóźnia starzenie się),
 • zielona herbata z antyoksydantem EGCG,
 • skwalen (wiąże tlen z wody i dostarcza go do komórek),
 • aloes (nawilża i odżywia),
 • bisabolol (łagodzi i koi podrażnienia),
 • beta-glukan (wzmacnia system immunologiczny skóry),
 • pantenol (przyspiesza gojenie i łagodzi podrażnienia, działa przeciwzapalnie).

Cennik:
Zabieg Intraceuticals Rejuvenate 700 zł

Co to jest intraceuticals?
Australijska marka stworzyła Urządzenie intraceuticals, wykorzystując system tlenowy, który zapewnia odpowiednio stężony i sprężony tlen dla bezpośredniej aplikacji w skórę oraz do infuzyjnego przenoszenia składników aktywnych. Tlen pozyskiwany jest z powietrza poprzez system filtracji (sito molekularne). Intraceuticals odmładzanie tlenem jako jedyni w Kielce. Marka intraceuticals opatentowała skuteczny sposób optymalizacji nawodnienia i stworzyła zastrzeżony system trzech warstw hialuronowych.To pielęgnacja, która „buduje” pokłady wilgoci poprzez zwiększanie ilości kwasu hialuronowego w różnych warstwach skóry. Kierunkowo dostarcza ona wielocząsteczkowy kwas hialuronowy (trzy różne, współpracujące ze sobą formy) do skóry, budując w niej warstwy hialuronowe. W ten sposób wypełnia skórę, zagęszcza ją, poprawia owal twarzy i nadaje jej młodszy wygląd.

Jak działa intraceuticals?
Zabieg intraceuticals wykorzystuje zjawisko infuzji tlenowej – wtłaczania serum za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Do wtłaczania wykorzystujemy specjalny aplikator, dzięki któremu działamy na skórę pod odpowiednim kątem oraz w odpowiedniej odległości czystym, sprężonym tlenem o określonej mocy.

Co to jest system TRZECH WARSTW HIALURONOWYCH?
Jest to jedna z tajemnic skuteczności zabiegu intraceuticals. Czyli zastosowanie we wszystkich preparatach, kosmetykach różnego rodzaju kwasu hialuronowego (nisko-cząsteczkowy, średnio-cząsteczkowy, wielko-cząsteczkowy). Dlatego tak istotne znaczenie ma stosowanie w profesjonalnym zabiegu wszystkich produktów z linii intraceuticals, aby stopniowo, do każdej warstwy skóry dostarczać odpowiedniej wielkości kwas hialuronowy. Spełnia on między innymi takie funkcje jak zatrzymanie wody w skórze, wypełnia ją i zagęszcza, nawadnia i przenosi związki aktywne.

Dlaczego zabieg intraceuticals przynosi natychmiastowy efekt?
Ponieważ stopniowo wprowadzamy do skóry kwas hialuronowy, nie “wpychamy” go “na siłę”. Technika zabiegu jest tak opracowana, aby zoptymalizować wprowadzenie produktu tak, by skóra skorzystała z niego jak najlepiej i czerpała jak najdłużej. Procedura zabiegu opiera się na trzech etapach:

* Odnowa
Głębokie nawadnianie i dostarczanie składników aktywnych dzięki nisko-cząsteczkowym substancjom hialuronowym obecnym w profesjonalnym serum zabiegowym. Substancje te, mając zdolność przyłączania do siebie ważnych przeciwstarzeniowych składników aktywnych, przenoszą je w głąb skóry. Efektem jest natychmiastowa odnowa i regeneracja skóry.

* Uzupełnienie
Utrzymanie nawodnienia przez cały dzień za sprawą obecnych w produktach żelowych średnio-cząsteczkowych substancji hialuronowych, które również dostarczają skuteczne składniki aktywne.

* Ochrona
Ochrona i nawilżanie produktami końcowymi z wysoko-cząsteczkowymi substancjami hialuronowymi. Substancje te, przyciągając wilgoć z powietrza, skutecznie zapobiegają utracie nawilżenia skóry, zapewniają oddychającą barierę oraz przynoszą skórze młodszy,, bardziej promienny wygląd a także wyraźnie polepszenie napięcia skóry.

Dla kogo jest przeznaczony zabieg?
Dla każdej skóry, zarówno kobiet jak i mężczyzn w każdym wieku. Dlaczego? Ponieważ dobieramy indywidualnie dla każdego naszego Klienta serum zabiegowe. I tak mamy do wyboru m.in. serum odmładzające, serum kojące,serum na trądzik, serum na przebarwienia, serum na zmarszczki mimiczne plus boostery, czyli tzw wzmacniacze do każdego serum zabiegowego. Jest to idealny zabieg “bankietowy”, zabieg “dla Panny Młodej”, zabieg “lunchowy”, zabieg przed makijażem wieczorowym. Ponieważ zabieg intraceuticals bardzo intensywnie dotlenia skórę, nadaje jej świeży, promienny i zdrowy wygląd jest idealny dla osób palących oraz osób, które dużo czasu spędzają w klimatyzowanych pomieszczeniach(biuro, samochód, hotel, samolot).

Jaką serię zabiegów należy wykonać?
Pełny program kuracji intraceuticals obejmuje sześć zabiegów wykonanych raz w tygodniu. Taki program wykonujemy dwa razy w roku. Po wykonaniu serii sześciu zabiegów dla utrzymania długotrwałych efektów powinnyśmy wykonać zabieg podtrzymujący raz w miesiącu. Zabieg intraceuticals jest idealnym jednorazowym zabiegiem przed szczególnym wydarzeniem, kiedy natychmiast chcemy wyglądać promiennie i olśniewająco!

Jakie efekty uzyskam po zabiegu?

 • świeży, zdrowy koloryt skóry
 • napiętą i wygładzoną skórę
 • poprawę jędrności skóry
 • redukcję głębokości i ilości zmarszczek
 • pobudzenie procesów regeneracji skóry
 • lepsze ukrwienie a co za tym idzie lepsze dotlenienie skóry
Cher piosenkarka Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień
Paris Hilton celebrytka Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień
Naomi Campbell supermodelka Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień
Jessica Biel aktorka Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

odmładzanie tlenem hiperbarycznym potwierdzone przez gwiazdy

Zabieg intraceuticals to nieodzowny zabieg gwiazd przed wyjściem na czerwony dywan! Poczuj się jak gwiazda i wypróbuj na swojej skórze moc tlenowego odmładzania skóry:)

Cennik:
Infuzja tlenowa Intraceuticals – twarz 650 zł

Zabiegi w pakietach

Umów się na wizytę: +48 500 230 124

Umów się na wizytę: +48 532 081 200