Depilacja woskiem Lycon

Wyjątkowa i luksusowa depilacja Lycon!

Polecamy do wrażliwych i delikatnych części ciała takich jak górna warga, pachy czy bikini ( szczególnie zalecana do depilacji brazylijskiej bikini).  Doskonały także do woskowania łydek, ud czy przedramion.


Dlaczego warto wybrać woskowanie Lycon?

Wosk Lycon jest liderem na rynku wosków do depilacji i jest używany na całym świecie przez najbardziej ekskluzywne salony kosmetyczne oraz Spa. Do grona wiernych fanek depilacji Lycon należą Victoria Beckham oraz Sienna Miller.

Do produkcji wosków Lycon używa się jedynie naturalnych składników min. olejków aromaterapeutycznych czy najwyższej jakości żywic. Dzięki temu woski Lycon są niezwykle elastyczne, kurcząc się mocno chwytają włoski i usuwają nawet te najkrótsze o długości 1 mm. Niska temperatura topnienia w połączeniu z delikatną recepturą dodają woskom odżywczo-regenerujących właściwości. Depilacja woskiem Kielce.

Olejki aromaterapeutyczne nie tylko nadają elastyczność, dzięki której wosk nie ciągnie skóry ale dodatkowo swoim pięknym zapachem odprężają i relaksują. Zabiegi z wykorzystaniem wosków Lycon pozostawiają skórę gładką i delikatną w dotyku.


Cennik Lycon

Górna warga 25 zł
Broda 30 zł
Szyja 40 zł
Nos 25 zł
Regulacja brwi 20 zł
Cała twarz 50 zł
Bikini Brazylijskie 100 zł
Pachy 50 zł
Łydki 90 zł
Uda 110 zł
Całe nogi 200 zł

Zapraszamy depilacja woskiem Kielce – Lycon depilacja dla wrażliwych

ul. Żeromskiego 15/2, Kielce Pn-Pt: 8-20 / Sb: 8-16 info@gabinetlumiere.pl 500 230 124