Body Bioenergy Diego dalla Palma dla ciała Kielce

Body Bioenergy to najnowszy profesjonalny program stosowany w walce z niedoskonałościami ciała spowodowanych cellulitem.

Marka Diego dalla Palma doskonale rozumie, że każde ciało ma inne potrzeby dlatego stworzyła spersonalizowane ścieżki modelujące dostosowane do indywidualnych problemów.
Powstało aż 5 profesjonalnych zabiegów, które zostały zaprojektowane tak aby zredukować cellulit, znacznie poprawić kształt ciała oraz widocznie zwiększyć jędrność skóry.
Dodatkowo każdy z nich wzbogacony jest o unikalny masaż ciała łączący silne działanie modelujące z poprawą ogólnego samopoczucia.
Wieloskładnikowa aktywna formuła zabiegów daje ścisłe sprawdzoną efektywność potwierdzoną klinicznie na wielu poziomach.

Detox
To pierwszy etap zabiegowy otwierający każdy specjalistyczny program. Posiada intensywne działanie odtruwające komórki, które są niedotlenione ze względu na nagromadzone toksyny. Jest szybki i bardzo skuteczny a przede wszystkim na tyle bezpieczny, że mogą z niego korzystać kobiety w ciąży. Jest doskonały dla osób borykających się z uczuciem ciężkich nóg i przetrzymywania wody.
Cennik:
70 min 400 zł

Cell Slim
Zabieg regenerujący tkanki, pobudza metabolizm komórek pozostawiając wyrzeźbione ciało. Dedykowany głównie Klientkom z miejscowym cellulitem tłuszczowym.
Cennik:
85 min 450 zł

Cell Dren
Program dogłębnie drenujący. Pobudza mikro-krążenie i układ limfatyczny. Dedykowany osobom z cellulitem obrzękowym i pomarańczową skórką, spowodowanymi przetrzymywaniem wody.
Cennik:
85 min 450 zł

Cell Reshape
Redukuje napięcia stwardniałych włókien podskórnych, które otaczają komórki tłuszczowe i powodują występowanie ”dołeczków” w skórze. Działa szokowo przeciw upartemu cellulitowi, silnie wygładza i napina. Dla osób ze stwardniałym, włóknistym cellulitem.
Cennik:
85 min 450 zł

Total body Focus
Łączy dwupoziomowe działanie na cellulit i utratę napięcia poprzez rozbijanie komórek tłuszczowych. Wyszczupla, modeluje sylwetkę i zdecydowanie ujędrnia skórę. Idealny dla kobiet szukających natychmiastowych efektów po dużej utracie masy ciała.
Cennik:
85 min 450 zł

Dopełnieniem programów w gabinecie kosmetycznym jest pielęgnacja domowa ukierunkowana na określony problem.
Plan, ilość zabiegów oraz pielęgnacje domowa indywidualnie dobiera terapeutka gabinetu.

Umów się na wizytę: +48 500 230 124

Umów się na wizytę: +48 532 081 200