Masaż bańką chińską – cellulit

Wykorzystanie bańki chińskiej do walki z „pomarańczową skórką” przynosi bardzo wyraźne efekty w krótkim czasie. Jest to kompleksowy, bardzo skuteczny zabieg redukujący cellulit. Świetnie sprawdza się jako zabieg ujędrniający i modelujący sylwetkę.

Jak to działa?

Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, wpływając na intensywne ich przekrwienie co za tym idzie szybkie wchłanianie substancji czynnych oraz wyraźną poprawę stanu mało elastycznej skóry.W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej.

Przebieg zabiegu – zalecenia i przeciwwskazania

Podczas zabiegu aplikujemy na skórę specjalnie skomponowaną oliwkę zawierającą składniki aktywne, zasysamy fałd skórny i delikatnie przesuwamy bańką po skórze.

Aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty polecana jest seria 10 – 15 masaży wykonywanych 2-3 razy w tygodniu. Dla podtrzymania efektów zaleca się stosowanie bańki chińskiej conajmniej raz w tygodniu. Powstałe po terapii wybroczyny wchłaniają się zwykle w ciągu kilku dni i nie stanowią przeciwwskazania do wykonywania kolejnych zabiegów.

Zabiegowi nie powinny poddawać się kobiety w ciąży, w okresie menstruacji oraz osoby mające żylaki.

Cennik:

Masaż Bańką Chińską 200 zł / 40 min

Umów się na wizytę: +48 500 230 124

Umów się na wizytę: +48 532 081 200