Pielęgnacja dłoni i stóp

Zabiegi pielęgnacyjne dłoni

Whitening – zabieg silnie odmładzający i regenerujący dłonie

Whitening to nowy zabieg złuszczająco – rozjaśniający w formie pilingu przeznaczony m.in.do intensywnej regeneracji zniszczonej skóry na dłoniach. Posiada wyjątkowo silne właściwości rozjaśniające skórę a jego unikalny skład tworzą pochodne witaminy A oraz aktywne składniki depigmentacyjne, antyoksydacyjne i przeciwstarzeniowe.

Istota i Efekty Zabiegu

Efektem zabiegu jest intensywna odbudowa naskórka oraz przebudowa i regeneracja włókien kolagenowych.Skóra na dłoniach staje się jaśniejsza,gładka oraz napięta. Zaletą Whitening jest działanie na różnych poziomach skóry. Na poziomie naskórka następuje pobudzenie regeneracji komórkowej a tym samym pogrubienie skóry i naskórka. Na poziomie skóry właściwej działanie peelingu skutecznie hamuje i rozprasza akumulację melaniny.

 


Zabiegi pielęgnacyjne stóp

Pedicure callus peel – pielęgnacja stóp na bazie kwasów kosmetycznych

Pedicure Callus Peel to zabieg na bazie kwasów kosmetycznych. W  salonie kosmetycznym Lumiere przeprowadzamy go w połączeniu z klasycznym pedicure frezarkowym.

Przebieg zabiegu:

Po odświeżającej kąpieli stóp kosmetyczka nanosi na piętę nasączony kwasami plaster Skin Softener. Następnie stopy są owijane folią i pozostawione tak na mniej więcej 15-20 minut.  Kolejny etap to zdjęcie foli i przystąpienie do usuwania martwego, zrogowaciałego i rozmiękczonego przez kwasy naskórka na stopach przy pomocy plastikowego nożyka Scrapper. W kolejnym kroku wygładzamy skórę nóg i pięt frezarką, opiłowujemy paznokcie. Następnie masujemy stopy z użyciem pięknie pachnącego peelingu, a po jego zmyciu wykonujemy relaksacyjny masaż stóp. Ostatnim etapem (przed ewentualnym malowaniem paznokci) jest posmarowanie stóp kremem odżywczym Moisture Cream.

Dla kogo polecamy pedicure Callus Peel?

  • gruby, przesuszony naskórek na piętach
  • osoby z twardym, zrogowaciałym naskórkiem stóp
  • osoby z suchymi, spękanymi piętami

Przeciwwskazania

  • zranienia, przerwania ciągłości skóry na stopach
  • drożdżyce stóp i paznokci
  • grzybice
  • stany zapalne

 

Umów się na wizytę: +48 500 230 124

Umów się na wizytę: +48 532 081 200