Medyczne przekłuwanie uszu i nosa Blomdahl

Kolczyki do przekłuwania uszu z  0% zawartością niklu!

Wszystkie metale (nawet metale szlachetne, takie jak: złoto, srebro i platyna) zawierają nikiel, przynajmniej w postaci domieszek. Nikiel jest materiałem wywołującym alergię. W gabinecie kosmetycznym LUMIERE stosujemy kolczyki do przekłuwania uszu oraz biżuterię hipoalergiczną firmy BLOMDAHL wykonaną z przyjaznych dla skóry materiałów (plastik medyczny, czysty tytan medyczny), z 0% zawartością niklu.  Część kolczyka, która nie ma bezpośredniej styczności z ciałem jest platerowana w kolorze złota lub srebra (Golden Titanium i Silver Titanium) i ozdobiona kryształami oraz perłami Swarovskiego.

Hipoalergiczne kolczyki Blomdahl polecane są dla osób, które chcą mieć pewność, że noszenie kolczyków nie przyczyni się do powstania alergii na nikiel (zwłaszcza w pierwszym roku po przekłuciu: uszu, nosa lub pępka). Biżuteria Blomdahl może być również noszona przez osoby, które mają już alergię na nikiel, złoto lub inne metale i nie mogą nosić żadnych innych kolczyków ze względu na pojawiający się uciążliwy ból i swędzenie. dzięki czemu możliwość rozwinięcia się alergii na nikiel jest zminimalizowana. Przekłuwanie uszu i nosa metodą BLOMDHAL zostało opracowane z uwzględnieniem aspektów medycznych, z zastosowaniem hipoalergicznych materiałów oraz nowoczesnych technologii zapewniających sterylność produktów i zabiegu.

Dzieciom zalecamy szczególnie kolczyki z plastiku medycznego, które dają absolutną pewność, że w czasie gojenia się ucha po przekłuciu, nie dojdzie do powstania reakcji alergicznej na nikiel.

Cena:

przekłuwanie uszu – 100 zł , przekłuwanie nosa – 150 zł

Zadzwoń 500 230 124

Salon czynny w godzinach:

Pn-Pt: 8-20 / Sb: 9-15

Adres gabinetu:

Ul. Żeromskiego 15/2, Kielce

Napisz do nas:

info@gabinetlumiere.pl

Zapisz się do newslettera:

Odbierz Voucher o wartości 50zł na pierwszą wizytę*

* Dla zabiegów powyżej 150zł. Nie dotyczy zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.