Radiofrekwencja mikroigłowa – innowacyjny system regeneracji skóry

Radiofrekwencja mikroigłowa to nowatorska metoda rewitalizacji skóry, która polega na połączeniu czterech wyjątkowych technologii w trakcie wykonywania jednego zabiegu. Dzięki tej unikalnej terapii można zredukować widoczne zmarszczki, zniwelować blizny potrądzikowe, zamknąć rozszerzone pory oraz wygładzić powierzchnię skóry. Wysoka skuteczność zabiegu natychmiastowo daje pożądane rezultaty, z kolei wzmocnienie i utrwalenie efektów wymaga wykonania serii od 4 do 12 zabiegów. Pojedynczy zabieg trwa zwykle od 90 do 120 minut. Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest lekki rumień oraz niewielki obrzęk skóry i taki stan może utrzymywać się do kilku godzin. Z kolei uczucie delikatnej nadwrażliwości skóry może trwać do trzech dni po zabiegu. Po przeprowadzeniu terapii zaleca się stosowanie odpowiednich preparatów kosmetycznych w celu ochrony, uspokojenia oraz złagodzenia podrażnionej skóry.

Technologie
Zabieg łączy w sobie cztery różne terapie: mikrodermabrazję laserową, mikronakłuwanie z falą radiową, elektroporację z wtłaczaniem substancji czynnych w ampułkach.

Pozwala na leczenie szeregu zmian, także tych związanych ze starzeniem się, oraz zaburzeń występujących na skórze, m.in.: trądziku, łojotoku, rozszerzonych porów, nadmiernego rogowacenia, rozstępów, fotostarzenia, wiotkości skóry, blizn, przebarwień, zmarszczek, zaburzonego owalu twarzy, wypadania włosów, utraty elastyczności skóry.

Jakie korzyści daje zabieg frekwencji mikroigłowej?
– znaczny wzrost jędrności skóry
– spektakularna redukcja rozstępów i blizn
– maksymalne spłycenie i zmniejszenie widocznych zmarszczek i blizn
– podniesienie owalu twarzy i efekt liftingu
– odmłodzenie skóry i stymulacja procesów rewitalizacji
– ujednolicenie kolorytu skóry
– wzmocnienie i poprawa kondycji włosów w przypadku zabiegu na skórę głowy

Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg radiofrekwencji jest bezbolesny, ale w trakcie może być odczuwany lekki dyskomfort.

Cennik:
Mesotherm – radiofrekwencja mikroigłowa – twarz 700 zł
Mesotherm – radiofrekwencja mikroigłowa – twarz + szyja 900 zł
Mesotherm – radiofrekwencja mikroigłowa – twarz + szyja + dekolt 1100 zł

Umów się na wizytę: +48 500 230 124

Umów się na wizytę: +48 532 081 200