Mesotherm – innowacyjny system regeneracji skóry

Mesotherm to nowatorska metoda rewitalizacji skóry, która polega na połączeniu czterech wyjątkowych technologii w trakcie wykonywania jednego zabiegu. Dzięki tej unikalnej terapii można zredukować widoczne zmarszczki, zniwelować blizny potrądzikowe, zamknąć rozszerzone pory oraz wygładzić powierzchnię skóry. Wysoka skuteczność zabiegu natychmiastowo daje pożądane rezultaty, z kolei wzmocnienie i utrwalenie efektów wymaga wykonania serii od 4 do 12 zabiegów. Pojedynczy zabieg trwa zwykle od 90 do 120 minut. Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest lekki rumień oraz niewielki obrzęk skóry i taki stan może utrzymywać się do kilku godzin. Z kolei uczucie delikatnej nadwrażliwości skóry może trwać do trzech dni po zabiegu. Po przeprowadzeniu terapii zaleca się stosowanie odpowiednich preparatów kosmetycznych w celu ochrony, uspokojenia oraz złagodzenia podrażnionej skóry.

Jakie technologie wykorzystuje Mesotherm?
Zabieg łączy w sobie cztery różne terapie: mikrodermabrazję laserową, mikronakłuwanie z falą radiową, elektroporację z wtłaczaniem substancji czynnych w ampułkach oraz tlenoterapię czystym tlenem.

Mesotherm leczy szereg zmian oraz zaburzeń występujących na skórze, m.in.: trądzik, łojotok, rozszerzone pory, nadmierne rogowacenie, rozstępy, fotostarzenie, wiotkość skóry, blizny, przebarwienia, zmarszczki, zaburzony owal twarzy, wypadanie włosów, utrata elastyczności skóry.

Jakie korzyści daje zabieg Mesotherm?
– znaczny wzrost jędrności skóry
– spektakularna redukcja rozstępów i blizn
– maksymalne spłycenie i zmniejszenie widocznych zmarszczek i blizn
– podniesienie owalu twarzy i efekt liftingu
– odmłodzenie skóry i stymulacja procesów rewitalizacji
– ujednolicenie kolorytu skóry
– wzmocnienie i poprawa kondycji włosów w przypadku zabiegu na skórę głowy

Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg Mesotherm jest zabiegiem bezbolesnym. Lekki dyskomfort może być odczuwany jedynie w trakcie wykonywania radiofrekwencji igłowej.

Cennik:
Mesotherm-radiofrekwencja mikroigłowa – twarz 600 zł
Mesotherm-radiofrekwencja mikroigłowa – twarz + szyja 800 zł
Mesotherm-radiofrekwencja mikroigłowa – twarz + szyja + dekolt 1000 zł
Mesotherm-radiofrekwencja mikroigłowa – dłonie 500 zł

Umów się na wizytę: +48 500 230 124

Umów się na wizytę: +48 532 081 200

ul. Żeromskiego 15/2, Kielce | ul. Hoża 18 Kielce - Nowe miejsce
Pn-Pt: 8-20 / Sb: 8-16
info@gabinetlumiere.pl 500 230 124 | 532 081 200