Peelingi chemiczne – stymulowanie do odnowy skóry

Peelingi chemiczne, kwasy w gabinecie Lumiere w Kielcach dla przyspieszenia odnowy komórkowej

To oczywisty wybór dla tych, którzy pragną odzyskać młody i promienny wygląd skóry. Peelingi chemiczne są niezastąpionym zabiegiem w walce z oznakami starzenia się, zmarszczkami, przebarwieniami i innymi problemami skórnymi. Kwasy to nie tylko złuszczanie, to także zabiegi stymulujące i regenerujące skórę: twarzy, szyi, dekoltu, rąk. W naszym gabinecie kosmetologicznym w Kielcach oferujemy szeroki wybór peelingów chemicznych, które mogą dopasować się do różnorodnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Peeling chemiczny to innowacyjny zabieg, który opiera się na aplikacji specjalnych substancji złuszczających na skórę, usuwając martwe komórki naskórka i odsłaniając świeże, zdrowe warstwy skóry. Ten proces odnowy komórkowej przyczynia się do poprawy tekstury skóry, redukcji zmarszczek, rozjaśnienia przebarwień oraz ogólnego odświeżenia wyglądu skóry.

W naszym gabinecie kosmetologicznym w Kielcach korzystamy wyłącznie z profesjonalnych, medycznych peelingów chemicznych. Każdy z tych zabiegów posiada unikalne właściwości i jest dopasowany do konkretnych potrzeb naszych klientów.


Peelingi terapeutyczne PCA Skin

To innowacyjne i zaawansowane peelingi chemiczne amerykańskiej firmy. Cieszą się one dużym uznaniem wśród klientów gabinetów kosmetologicznych ze względu na nieinwazyjne działanie, a zarazem dużą efektywnością w krótkim czasie. Stworzone protokoły zabiegowe pozwalają na elastyczne łączenie produktów przez doświadczonego kosmetologa, który może dzięki temu dostosować terapię do indywidualnych potrzeb skóry. Skuteczność peelingów chemicznych jest poparta licznymi badaniami klinicznymi. Są one oparte na kwasie TCA, a pozostałe składniki aktywne to m.in. kwas mlekowy, kwas kojowy i azelainowy. Głębokość i moc terapii jest indywidualnie dobierana do potrzeb skóry, dzięki czemu zabiegi są bezpieczne i skuteczne.

Cennik:
PCA SKIN zabieg dobierany do potrzeb skóry – 300-520 zł
PCA SKIN zabieg Oxygenating Trio – 350-400 zł


Medyczne kwasy Mediderma

Mają działanie przeciwzapalne, przeciwrumieniowe, przeciwtrądzikowe, keratolityczne, regeneracyjne oraz przeciwstarzeniowe, dzięki czemu powodują przyspieszoną odnowę komórkową skóry. Mogą być stosowane w celach estetycznych: oczyszczanie, odżywianie, nawilżanie lub zmniejszanie oznak starzenia, a także terapeutycznych: seboregulacje, redukcja blizn oraz depigmentacja. Główne składniki aktywne, stężenie i pH peelingów decydują o ich przeznaczeniu i głębokości działania.

Cennik:
zgodnie z cennikiem


PQ Age

Innowacyjny peeling liftingujący zapewnia dogłębną stymulację bez konieczności naruszania powierzchni skóry właściwej. Jest to całkowicie nieinwazyjny zabieg odmładzający na twarz, szyję, dekolt i dłonie. Peeling liftingujący rewelacyjnie wpływa na poprawę napięcia skóry, ujednolicenia kolorytu oraz niwelowania widocznych blizn i rozstępów. Peeling liftingujący PQ AGE jest zabiegiem przeznaczonym dla osób pragnących uzyskać szybkie efekty w sposób szybki, skuteczny i bezbolesny. PQ Age jest zabiegiem całorocznym.

Cennik:
Peeling liftingujący PQ Age – twarz – 450 zł
Peeling liftingujący PQ Age – twarz + szyja – 500 zł
Peeling liftingujący PQ Age – twarz + szyja + dekolt – 600 zł


Bio Repeel

Jest opatentowanym dwufazowym peelingiem o silnym działaniu biostymulującym i rewitalizującym. Wyrównuje koloryt skóry, obkurcza pory, spłyca blizny i redukuje przebarwienia. Dzięki delikatnemu działaniu złuszczającemu i keratolitycznemu przyspiesza regenerację komórek poprzez usuwanie zewnętrznych komórek warstwy rogowej z selektywnym działaniem na wiązanie połączeń korneocytów. Ten biostymulujący peeling ma wiele zastosowań, w tym: walka z trądzikiem aktywnym i zaskórnikowym, redukcja zmarszczek mimicznych, niwelowanie przebarwień, zmniejszenie widoczności rozszerzonych porów.

Cennik:
BioRePeel – biorewitalizacja skóry – twarz – 400 zł
BioRePeel – biorewitalizacja skóry – twarz + szyja – 500 zł
BioRePeel – biorewitalizacja skóry – twarz + szyja + dekolt – 650 zł
BioRePeel – biorewitalizacja skóry – dłonie – 300 zł
BioRePeel – biorewitalizacja skóry + Dermapen 4.0 – twarz – 800 zł
BioRePeel – biorewitalizacja skóry + Dermapen 4.0 – twarz + szyja – 900 zł
BioRePeel – biorewitalizacja skóry + Dermapen 4.0 – twarz + szyja + dekolt – 1000 zł
BioRePeel – biorewitalizacja skóry + Dermapen 4.0 – dłonie – 600 zł


Mango Lift Dermaquest

To sensoryczny peeling enzymatyczno-chemiczny, dedykowany skórze z tendencją do rozszerzonych naczynek oraz skłonnej do powstawania przebarwień. Przeznaczony jest zarówno dla skóry z oznakami starzenia, wrażliwej, naczynkowej, a przede wszystkim zmęczonej i pozbawionej blasku.
Główny składnik peelingu to miąższ z mango, bogaty w witaminę C, enzymy proteolityczne (laktazę i oksydazę fenolową) oraz mangiferynę o silnych właściwościach przeciwzapalnych i antyoksydacyjnych. Peeling Mango wzbogacony jest o masaż wykonywany na niezwykle aktywnej masce C lnsusion TX Mask, bogatej w kompleks lipofilowej formy witaminy C [4%] oraz kwas alfa-liponowy [10%]. Efekt przeciwstarzeniowy został wzmocniony poprzez zastosowanie peptydów biomimetycznych w postaci Argireliny® i Matrixylu™.
Tak bogate połączenie substancji aktywnych neutralizuje działanie wolnych rodników, uszczelnia naczynia krwionośne, chroni DNA komórek skóry oraz działa przeciwstarzeniowo.
Wskazaniem do zabiegu są: przebarwienia hormonalne i posłoneczne, skóra zmęczona i pozbawiona blasku, zmarszczki i fotostarzenie się skóry, skóra naczynkowa i odwodniona oraz z nierównym kolorytem i tendencją do powstawania przebarwień i niedoskonałości.

Cennik:
DermaQuest Mango Lift – twarz – 400 zł
DermaQuest Mango Lift –  twarz + szyja – 450 zł
DermaQuest Mango Lift – twarz + szyja + dekolt – 550 zł

 

Dlaczego warto zdecydować się na zabiegi kwasami w Lumiere w Kielcach?

Skuteczność – peelingi chemiczne są efektywnym sposobem na poprawę wyglądu skóry, redukcję zmarszczek, przebarwień i innych problemów skórnych.
Indywidualne podejście – nasz zespół doświadczonych kosmetologów zapewni Ci spersonalizowane podejście, dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.
Bezpieczeństwo – w naszym gabinecie stosujemy tylko wysokiej jakości produkty posiadające badania kliniczne, aby zapewnić bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu.
Komfort – dbamy o komfort i dobrostan naszych klientów podczas całego procesu zabiegu, zapewniając przyjemne doświadczenie i profesjonalną opiekę.

Jeśli pragniesz odzyskać młody, promienny wygląd skóry, zapraszamy do naszego gabinetu kosmetologicznego w Kielcach na zabieg z wykorzystaniem peelingu chemicznego. Pomożemy Ci osiągnąć wymarzone rezultaty i poczuć się pewniej we własnej skórze.

Efekty zabiegu z wykorzystaniem peelingu chemicznego

Różnorodność peelingów chemicznych pozwala nam niwelować różne problemy skórne. Seria zabiegów zgodnie z rekomendacją naszego kosmetologa pozwala nam osiągnąć pozytywne efekty, takie jak:

  • redukcja oznak starzenia (zmarszczki)
  • poprawa napięcia skóry
  • niwelowanie rumienia
  • działanie obkurczające naczynia krwionośne
  • redukcja blizn
  • redukcja przebarwień pozapalnych
  • poprawa kolorytu skóry
  • zwężenie porów
  • wyciszanie zmian trądzikowych
  • rozjaśnienie przebarwień.

Zarezerwuj już dziś swoją wizytę i rozpocznij drogę do piękniejszej, zdrowszej skóry!

Umów się na wizytę: +48 500 230 124

Umów się na wizytę: +48 532 081 200