Zabiegi pielęgnacyjne

Zabiegi  upiększające z wykorzystaniem specjalistycznych preparatów kosmetycznych – dermokosmetyków to odpowiedź na kluczowe problemy związane z upływem czasu i pogorszeniem się kondycji skóry. Zabiegi odmładzające Kielce.

SELVERT THERMAL – Szwajcarscy dermatolodzy w odpowiedzi na potrzeby skór bardzo trudnych stworzyli w oparciu o najnowsze wyniki badań preparaty wykorzystujące cenne substancje aktywne zawarte w: białku ślimaka, borowinie oraz wodach termalnych z Alp Szwajcarskich i Pirenejów.

Intraceuticals

Co to jest intraceuticals?
Australijska marka stworzyła Urządzenie intraceuticals, wykorzystując system tlenowy, który zapewnia odpowiednio stężony i sprężony tlen dla bezpośredniej aplikacji w skórę oraz do infuzyjnego przenoszenia składników aktywnych. Tlen pozyskiwany jest z powietrza poprzez system filtracji (sito molekularne). Marka intraceuticalsopatentowała skuteczny sposób optymalizacji nawodnienia i stworzyła zastrzeżony system trzech warstw hialuronowych. To pielęgnacja która „buduje” pokłady wilgoci poprzez zwiększanie ilości kwasu hialuronowego w różnych warstwach skóry. Kierunkowo dostarcza ona wielocząsteczkowy kwas hialuronowy (trzy różne, współpracujące ze sobą formy) do skóry, budując w niej warstwy hialuronowe. W ten sposób wypełnia skórę, zagęszcza ją, poprawia owal twarzy i nadaje jej młodszy wygląd

Jak działa intraceuticals?
Zabieg intraceuticalswykorzystuje zjawisko infuzji tlenowej-wtłaczania serum za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Do wtłaczania wykorzystujemy specjalny aplikator, dzięki któremu działamy na skórę pod odpowiednim kątem oraz w odpowiedniej odległości czystym, sprężonym tlenem o określonej mocy.

Co to jest system TRZECH WARSTW HIALURONOWYCH?
Jest to jedna z tajemnic skuteczności zabiegu intraceuticals:) Czyli zastosowanie we wszystkich preparatach, kosmetykach różnego rodzaju kwasu hialuronowego (nisko-cząsteczkowy, średnio-cząsteczkowy, wielko-cząsteczkowy). Dlatego tak istotne znaczenie ma stosowanie w profesjonalnym zabiegu wszystkich produktów z linii intraceuticals, aby stopniowo, do każdej warstwy skóry dostarczać odpowiedniej wielkości kwas hialuronowy. Spełnia on między innymi takie funkcje jak zatrzymanie wody w skórze, wypełnia ją i zagęszcza, nawadnia i przenosi związki aktywne.

Dlaczego zabieg intraceuticals przynosi natychmiastowy efekt?
Ponieważ stopniowo wprowadzamy do skóry kwas hialuronowy, nie „wpychamy” go „na siłę”. Technika zabiegu jest tak opracowana, aby zoptymalizować wprowadzenie produktu tak, by skóra skorzystała z niego jak najlepiej i czerpała jak najdłużej. Procedura zabiegu opiera się na trzech etapach:
* Odnowa
Głębokie nawadnianie i dostarczanie składników aktywnych dzięki nisko-cząsteczkowym substancjom hialuronowym obecnym w profesjonalnym serum zabiegowym. Substancje te, mając zdolność przyłączania do siebie ważnych przeciwstarzeniowych składników aktywnych, przenoszą je w głąbskóry. Efektem jest natychmiastowa odnowa i regeneracja skóry.
*  Uzupełnienie
Utrzymanie nawodnienia przez cały dzień za sprawą obecnych w produktach żelowych śrenio-cząsteczkowych substancji hialuronowych, które również dostarczają skuteczne składniki aktywne.
* Ochrona
Ochrona i nawilżanie produktami końcowymi z wysoko-cząsteczkowymi substancjami hialuronowymi. Substancje te, przyciągając wilgoć z powietrza, skutecznie zapobiegają utracie nawilżenia skóry, zapewniają oddychającą barierę oraz przynoszą skórze młodszy, bardziej promienny wygląd a także wyraźnie polepszenie napięcia skóry.

Dla kogo jest przeznaczony zabieg?
Dla każdej skóry, zarówno kobiet jak i mężczyzn w każdym wieku. Dlaczego? Ponieważ dobieramy indywidualnie dla każdego naszego Klienta serum zabiegowe. I tak mamy do wyboru m.in. serum odmładzające, serum kojące,serum na trądzik, serum na przebarwienia, serum na zmarszczki mimiczne plus boostery, czyli tzw wzmacniacze do każdego serum zabiegowego. Jest to idealny zabieg „bankietowy”, zabieg „dla Panny Młodej”, zabieg „lunchowy”, zabieg przed makijażem wieczorowym. Ponieważ zabieg intraceuticals bardzo intensywnie dotlenia skórę, nadaje jej świeży, promienny i zdrowy wygląd jest idealny dla osób palących oraz osób, które dużo czasu spędzają w klimatyzowanych pomieszczeniach(biuro, samochód, hotel, samolot).

Jaką serię zabiegów należy wykonać?
Pełny program kuracji intraceuticals obejmuje sześć zabiegów wykonanych raz w tygodniu. Taki program wykonujemy dwa razy w roku. Po wykonaniu serii sześciu zabiegów dla utrzymania długotrwałych efektów powinnyśmy wykonać zabieg podtrzymujący raz w miesiącu. Zabieg intraceuticals jest idealnym jednorazowym zabiegiem przed szczególnym wydarzeniem, kiedy natychmiast chcemy wyglądać promiennie i olśniewająco!

Jakie efekty uzyskam po zabiegu?
* świeży, zdrowy koloryt skóry
* napiętą i wygładzoną skórę
* poprawę jędrności skóry
* redukcję głębokości i ilości zmarszczek
* pobudzenie procesów regeneracji skóry
* lepsze ukrwienie a co za tym idzie lepsze dotlenienie skóry

INTRACEUTICALS odmładzanie tlenem kielce

odmładzanie tlenem hiperbarycznym potwierdzone przez gwiazdy

Zabieg intraceuticals to nieodzowny zabieg gwiazd przed wyjściem na czerwony dywan! Poczuj się jak gwiazda i wypróbuj na swojej skórze moc tlenowego odmładzania skóry:)

Cennik:
Intraceuticals – twarz 650 zł

3-Retises Yellow Peel nowoczesny peeling o najwyższym stężeniu trzech postaci retinolu i witaminy C

Najnowsza linia 3-Retises, którą wykorzystujemy do zbiegów profesjonalnych w gabinecie kosmetycznym Lumiere, w Kielcach to dwa nowe produkty: 3-Retises CT I 3-Retises Nanopeel 1% żel. Oba produkty mają w swoim składzie 3-retinol system opierający się na trzech formach retinolu o różnej szybkości działania (natychmiastowe, ciągłe i opóźnione), które dostarczają skórze potrzebną w danej chwili ilość witaminy A. System ten zapewnia stałą aktywność składnika czynnego, ale też poprawia tolerancję, wspiera funkcję barierową skóry i ogranicza występowanie efektów ubocznych, takich jak suchość i bardzo duże łuszczenie.

3-Retises to system składający się z dwóch kroków, który łączy moc 3-Vit C z 3-retinol system. Ma działanie antyoksydacyjne, depigmentujące, seboregulujące i przeciwstarzeniowe. W składzie znajduje się 3-Vit C system (glukozyd askorbylu, etylowy kwas askorbinowy i askorbinian sodu), a także liposomy retinalu i retinylu, retinol w formie wolnej, kwas hialuronowy i cynk. Ten ostatni dodatek jest szczególnie ważny, ponieważ cynk przyspiesza i ułatwia konwersję do kwasu retinowego. Połączenie retinoidów i kwasu hialuronowego o niskiej masie cząsteczkowej pobudza z kolei tworzenie nowego kwasu hialuronowego w komórkach skóry. Na efektywność i bezpieczeństwo zabiegu ma wpływ produkt 3-Retises Nanopeel 1%, to żel na wykończenie zabiegu, który zawiera retinol system (retinol, retinal i retinyl).

Wskazania do zabiegu:

 • sucha skóra
 • głębokie zmarszczki
 • brak jędrności
 • przebarwienia
 • blizny potrądzikowe
 • zmęczona i tracąca blask skóra

Retises jest doskonałym zabiegiem dla skóry z widocznymi oznakami fotostarzenia i przebarwieniami o charakterze melazmy.

Przeciwwskazania:

 • alergie na substancje czynne
 • przewlekłe zakażenia wirusowe (opryszczka) i bakteryjne
 • świeża opalenizna,
 • choroby autoimmunologiczne
 • dermatozy ze stanem zapalnym
 • obecność znamion i brodawek w miejscu poddanym zabiegowi
 • fototerapia
 • stosowanie retinoidów
 • niedawna epilacja

Cennik:
Twarz, szyja,dekolt 450 zł

 

Cell Vitale – zabieg dla nawilżenia i ochrony komórek macierzystych – komórkowy program nawadniający

Unikalny zabieg sformułowany specjalnie dla skóry odwodnionej, okazującej pierwsze oznaki utleniania się komórek. Jego celem jest przywracanie równowagi wwarstwie hydrolipidowej i – co ważniejsze – zapobieganie transepidermalnej utracie wody oraz maksymalne jej zachowanie w skórze. Od właściwego poziomu wilgoci w skórze zależy wiele jej funkcji i z tego powodu odpowiednie nawodnienie skóry jest jednym z najważniejszych zadań pielęgnacji. Zabieg chroni skórę, natlenia komórki, regeneruje tkankę, zapobiega przedwczesnemu starzeniu oraz zapewnia witalność i promienność.

Cennik:
Selvert Cell Vitale anti-age – przeciwstarzeniowy 650 zł

Zabiegi w pakietach

Umów się na wizytę: +48 500 230 124

Umów się na wizytę: +48 532 081 200