Zabiegi upiększające

Zabiegi  upiększające z wykorzystaniem specjalistycznych preparatów kosmetycznych – dermokosmetyków to odpowiedź na kluczowe problemy związane z upływem czasu i pogorszeniem się kondycji skóry. Zabiegi odmładzające Kielce.

SELVERT THERMAL – Szwajcarscy dermatolodzy w odpowiedzi na potrzeby skór bardzo trudnych stworzyli w oparciu o najnowsze wyniki badań preparaty wykorzystujące cenne substancje aktywne zawarte w: białku ślimaka, borowinie oraz wodach termalnych z Alp Szwajcarskich i Pirenejów.

Diego dalla palma professional – kosmetyki diego dalla palma professional oparte są na czystych, skoncentrowanych składnikach aktywnych.Linia ta to swego rodzaju „kosmetyczna szkatuła”, w której mieszczą się klejnoty nowych rozwiązań wielu problemów skóry. Diego dalla palma nie wyręcza skóry, ale stymuluje ją do spełnienia określonych funkcji, do jakich jest powołana. Sekret preparatów to szczególny dobór składników i zastosowanie 51 + 3 Hyalu Complex o wielo-aktywnym oraz biorewitalizującym działaniu.

[ comfort zone ] to ekskluzywna włoska marka pielęgnacyjna oferująca wyjątkowe rozwiązania w dziedzinie piękna i dobrego samopoczucia


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabiegów:

[ comfort zone ]

REMEDY

Odnawiający, wzmacniający i kojący zabieg, wolny od zapachów, zalecany do skór wrażliwych, delikatnych i podatnych na zaczerwienienia. Dzięki innowacji PREBIOTIC przywraca ochronną barierę skóry poprzez delikatne działanie dermatologiczne. Łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia. Odżywia i wzmacnia barierę ochronną skóry. Zabiegi na twarz Kielce dla skóry wrażliwej.

ZALECENIA:

 • Dla skóry wrażliwej, delikatnej, alergicznej i zaczerwieniającej się
 • Zabieg można efektywnie stosować przy trądziku różowatym pierwszego stopnia

KORZYŚCI:

 • Uspokojenie i wzmocnienie wrażliwej, uwrażliwionej i podatnej na podrażnienia skóry
 • Zapewnienie natychmiastowej ulgi, redukcji zaczerwienień
 • Sprawia że, skóra staje się bardziej odporna na działanie agresywnych czynników

Cena: 270 zł

HYDRAMEMORY

Głęboko nawilżający i przeciwutleniający zabieg na twarz, szyję i dekolt. Pozostawia skórę nawilżoną i jedwabistą. Przywraca gęstość, odżywienie i świetlistość. Zapobiega odwodnieniu i przedwczesnemu starzeniu. Oferuje unikalne i bardzo przyjemne doznania dzięki specjalnej metodzie nakładania maski za pomocą pędzelków oraz wyjątkowemu masażowi twarzy, szyi i dekoltu. Zabiegi na twarz Kielce antyaging.

ZALECENIA:

 • Dla skóry wyjątkowo odwodnionej
 • Idealna terapia dla młodej skóry
 • Idealny dla skóry przejawiającej przedwczesne objawy starzenia
 • Polecany przez cały rok, szczególnie w gorącym klimacie lub przed ekspozycją na działanie słońca
 • Idealny dla osób przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach

KORZYŚCI:

 • Całkowite nawilżenie skóry, uelastycznienie i nadanie świetlistości
 • Efektywne działanie przeciwutleniające
 • Zapobiega przedwczesnemu starzeniu

Cena : 220 zł

DE LUXE LIFT

Kompleksowy przeciwstarzeniowy zabieg na twarz, szyję, dekolt i okolice oczu.

Zabieg liftingujący, zagęszczający i przywracający owal twarzy. W połączeniu ze specjalnym, liftingującym masażem, przywraca gęstość skóry i na nowo definiuje objętość twarzy. Luksusu zabiegowi dodaje odświeżający, z natychmiastowym efektem odmłodzenia zabieg na okolice oczu. Eliminuje opuchliznę, oznaki zmęczenia, rozświetla spojrzenie.

Skuteczność i wyjątkowe działanie zabiegu przeciwzmarszczkowego De Luxe Lift jest wynikiem podwójnego peelingu połączonego z dużą dawką czystej witaminy C.

Charakterystyczne działanie i efektywność uzyskiwana jest dzięki innowacyjnej masce typu peel-off. Ekskluzywna bezwodna dwufazowa maska z witaminą PP i heksapeptydem-8 pomaga natlenić tkanki skóry i daje natychmiastowy efekt ujędrniający. Wygładza, rozświetla i wyrównuje koloryt skóry. Stymuluje odnowę komórek, redukuje widoczność zmarszczek. Zabiegi na twarz Kielce lifitng twarzy.

ZALECENIA:

 • Szczególnie polecamy dla skóry dojrzałej
 • Dla skóry o nierównomiernym kolorycie (dyschromia)
 • Dla skóry zwiotczałej, pozbawionej elastyczności
 • Dla osób z szarą, matową,ziemistą skórą o wyraźnej utracie objętości
 • Dla skóry wymagającej intensywnej kuracji przeciwzmarszczkowej

KORZYŚCI:

 • Wygładza skórę jednocześnie stymulując odnowienie komórek naskórka
 • Stymuluje skórę do uzyskania natychmiastowego liftingu
 • Przywraca gęstość i owal twarzy
 • Spłyca zmarszczki
 • Odżywia, rozświetla i nadaje kolor zmęczonej cerze
 • Skóra wokół oczu jest natychmiastowo rozświetlona, wygładzone są linie mimiczne a obrzęki zniwelowane

Cena: 380 zł

SUBLIME SKIN

Luksusowy zabieg odmładzający i restrukturyzujący skórę twarzy, który niezwykle skutecznie przeciwdziała szkodom wyrządzonym przez promieniowanie słoneczne, skażenie środowiska oraz biologiczne starzenie się skóry.
Wygładza, rozświetla i wyrównuje odcień skóry. Stymuluje odnowę komórek, poprawia wygląd zmarszczek. Może być stosowany dla skóry dojrzałej, tłustej o nierównym kolorycie i utracie objętości.

Główne działanie zabiegu Sublime Skin:

 • ODNOWA – aktywna odnowa komórkowa z innowacyjnym działaniem eksfoliującym
 • UJĘDRNIENIE – naprawa struktury i rekonstrukcja komponentów białkowych
 • WYPEŁNIENIE – mechanizmy naśladujące hydro-wypełniacze poprzez działanie kwasu hialuronowego oraz lipo-wypełniacze odtwarzające morfologię skóry

ZALECENIA:

 • Skóra dojrzała, tłusta o nierównomiernym kolorycie
 • Cera starzejąca się z utratą gęstości
 • Jako profilaktyka anty ageing

KORZYŚCI:

 • Wygładza, rozświetla i wyrównuje koloryt skóry
 • Stymuluje odnowę komórek
 • Poprawia wygląd zmarszczek

Cena: 300 zł


INTRACEUTICALS

Co to jest INTRACEUTICALS?

Australijska marka stworzyła Urządzenie INTRACEUTICALS, wykorzystując system tlenowy, który zapewnia odpowiednio stężony i sprężony tlen dla bezpośredniej aplikacji w skórę oraz do infuzyjnego przenoszenia składników aktywnych. Tlen pozyskiwany jest z powietrza poprzez system filtracji (sito molekularne). Marka INTRACEUTICALS opatentowała skuteczny sposób optymalizacji nawodnienia i stworzyła zastrzeżony system trzech warstw hialuronowych. To pielęgnacja, która „buduje” pokłady wilgoci poprzez zwiększanie ilości kwasu hialuronowego w różnych warstwach skóry. Kierunkowo dostarcza ona wielocząsteczkowy kwas hialuronowy (trzy różne, współpracujące ze sobą formy) do skóry, budując w niej warstwy hialuronowe. W ten sposób wypełnia skórę, zagęszcza ją, poprawia owal twarzy i nadaje jej młodszy wygląd.

Jak działa INTRACEUTICALS?

Zabieg INTRACEUTICALS wykorzystuje zjawisko infuzji tlenowej-wtłaczania serum za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Do wtłaczania wykorzystujemy specjalny aplikator, dzięki któremu działamy na skórę pod odpowiednim kątem oraz w odpowiedniej odległości czystym, sprężonym tlenem o określonej mocy.


Co to jest system TRZECH WARSTW HIALURONOWYCH?

Jest to jedna z tajemnic skuteczności zabiegu INTRACEUTICALS:) Czyli zastosowanie we wszystkich preparatach, kosmetykach różnego rodzaju kwasu hialuronowego (nisko-cząsteczkowy, średnio-cząsteczkowy, wielko-cząsteczkowy). Dlatego tak istotne znaczenie ma stosowanie w profesjonalnym zabiegu wszystkich produktów z linii INTRACEUTICALS, aby stopniowo, do każdej warstwy skóry dostarczać odpowiedniej wielkości kwas hialuronowy. Spełnia on między innymi takie funkcje jak zatrzymanie wody w skórze, wypełnia ją i zagęszcza, nawadnia i przenosi związki aktywne.


Dlaczego zabieg INTRACEUTICALS przynosi natychmiastowy efekt?

Ponieważ stopniowo wprowadzamy do skóry kwas hialuronowy, nie „wpychamy” go „na siłę”. Technika zabiegu jest tak opracowana, aby zoptymalizować wprowadzenie produktu tak, by skóra skorzystała z niego jak najlepiej i czerpała jak najdłużej. Procedura zabiegu opiera się na trzech etapach:
* Odnowa
Głębokie nawadnianie i dostarczanie składników aktywnych dzięki nisko-cząsteczkowym substancjom hialuronowym obecnym w profesjonalnym serum zabiegowym. Substancje te, mając zdolność przyłączania do siebie ważnych przeciwstarzeniowych składników aktywnych, przenoszą je w głąb skóry. Efektem jest natychmiastowa odnowa i regeneracja skóry.
*  Uzupełnienie
Utrzymanie nawodnienia przez cały dzień za sprawą obecnych w produktach żelowych średnio-cząsteczkowych substancji hialuronowych, które również dostarczają skuteczne składniki aktywne.
* Ochrona
Ochrona i nawilżanie produktami końcowymi z wysoko-cząsteczkowymi substancjami hialuronowymi. Substancje te, przyciągając wilgoć z powietrza, skutecznie zapobiegają utracie nawilżenia skóry, zapewniają oddychającą barierę oraz przynoszą skórze młodszy,, bardziej promienny wygląd a także wyraźnie polepszenie napięcia skóry.


Dla kogo jest przeznaczony zabieg?

Dla każdej skóry, zarówno kobiet jak i mężczyzn w każdym wieku. Dlaczego? Ponieważ dobieramy indywidualnie dla każdego naszego Klienta serum zabiegowe. I tak mamy do wyboru m.in. serum odmładzające, serum kojące,serum na trądzik, serum na przebarwienia, serum na zmarszczki mimiczne plus boostery, czyli tzw wzmacniacze do każdego serum zabiegowego. Jest to idealny zabieg „bankietowy”, zabieg „dla Panny Młodej”, zabieg „lunchowy”, zabieg przed makijażem wieczorowym. Ponieważ zabieg INTRACEUTICALS  bardzo intensywnie dotlenia skórę, nadaje jej świeży, promienny i zdrowy wygląd jest idealny dla osób palących oraz osób, które dużo czasu spędzają w klimatyzowanych pomieszczeniach(biuro, samochód, hotel, samolot).


Jaką serię zabiegów należy wykonać?

Pełny program kuracji INTRACEUTICALS obejmuje sześć zabiegów wykonanych raz w tygodniu. Taki program wykonujemy dwa razy w roku. Po wykonaniu serii sześciu zabiegów dla utrzymania długotrwałych efektów powinnyśmy wykonać zabieg podtrzymujący raz w miesiącu. Zabieg INTRACEUTICALS jest idealnym jednorazowym zabiegiem przed szczególnym wydarzeniem, kiedy natychmiast chcemy wyglądać promiennie i olśniewająco!

Jakie efekty uzyskam po zabiegu?

* świeży, zdrowy koloryt skóry
* napiętą i wygładzoną skórę
* poprawę jędrności skóry
* redukcję głębokości i ilości zmarszczek
* pobudzenie procesów regeneracji skóry
* lepsze ukrwienie a co za tym idzie lepsze dotlenienie skóry

INTRACEUTICALS odmładzanie tlenem kielce

odmładzanie tlenem hiperbarycznym potwierdzone przez gwiazdy

Zabieg INTRACEUTICALS to nieodzowny zabieg gwiazd przed wyjściem na czerwony dywan! Poczuj się jak gwiazda i wypróbuj na swojej skórze moc tlenowego odmładzania skóry:)

Cena:

1 ampułka 450 zł
Pakiet sześciu zabiegów 2700 zł + PREZENT zestaw kosmetyków do terapii domowej o wartości 1000 zł

ZABIEG PRX-T33 – biorewitalizacja skóry bez igieł!

PRX-T33 to zupełnie nowa, bezbolesna metoda stymulacji skóry właściwej, dająca znakomity efekt poprawy napięcia skóry oraz jej rozjaśnienia bez użycia igieł.

Łączy działanie kwasu trójchlorooctowego- TCA 33% oraz nadtlenku wodoru, które intensywnie stymulują czynniki wzrostu fibroblastów skóry właściwe.

Dotyczy to ściśle powstawania nowych włókien kolagenu i elastyny w skórze, czyli włókien podporowych zapewniających naszej skórze odpowiednie napięcie.

Dzięki obecności nadtlenku wodoru mają większe powinowactwo do specyficznych receptorów.

Wspomaga on również przebudowę macierzy pozakomórkowej i moduluje procesy zapalne zachodzące w skórze.

Jakie są wskazania do zabiegu?

 • Utrata napięcia skóry twarzy i ciała
 • Ujędrnienie skóry dekoltu
 • Blizny zanikowe
 • Rozstępy
 • Wspomagająco w leczeniu melasmy i hiperpigmentacji skóry

Jakie są zalety zabiegu PRX-T33?

 • Absolutne bezpieczeństwo stosowania
 • Bez bólu
 • Bez uciążliwego złuszczania
 • Bez okresu rekonwalescencji
 • Prosty i krótki zabieg
 • Można go wykonywać również w lecie!

Dla kogo dedykowany jest zabieg PRX-T33?

PRX-T33 jest zabiegiem przeznaczonym dla obu płci, w każdym wieku, o wszystkich porach roku:

 • 5-12 lat blizny (ospa wietrzna, liszajec)
 • 12-25 lat zastępuje oczyszczanie twarzy (wygładza skórę i ułatwia redukcję zaskórników)
 • 25-35 lat melasma, rozstępy
 • 35-45 lat biorewitalizacja twarzy, ciała, profilaktyka procesu starzenia się skóry, zwiotczenie skóry biustu
 • >45 latkorekcja zwiotczałej skóry oraz poprawa jędrności skóry dekoltu i biustu

Czy są przeciwwskazania do wykonania zabiegu zabiegu z PRX-T33?

 • Podrażniona lub skłonna do podrażnień skóra
 • Łojotokowe zapalenie skóry
 • Alergia na kwas kojowy
 • Alergia na lateks
 • Ciąża oraz okres karmienia piersią
 • Wypryski skórne
 • Opryszczka

Zaletą tego zabiegu z wykorzystaniem PRX-T33 jest fakt, że jest on zupełnie bezbolesny, a biorewitalizacja skóry jest możliwa bez użycia igły. Nie jest on fotouczulający, co daje możliwość przeprowadzenia zabiegu również latem.

Zabieg ten nie wymaga również dużej rezerwacji czasu ze strony pacjenta,bowiem trwa on ok. 15-25 minut przy jednej okolicy.

PRX-T33 można stosować równocześnie z innymi zabiegami medycyny estetycznej, z tej racji, że jego działanie biorewitalizujące wspomaga działanie innych procedur i zdecydowanie optymalizuje końcowy efekt estetyczny!

Zaleca się stosowanie między innymi z – botoksem, kwasem hialuronowym, nićmi PDO, mezoterapią, laserem itp.

Cennik:

PRX-T33 – biorewitalizacja twarzy: 350 zł

3-5 zabiegów 1 raz w tygodniu

PRX-T33 – biorewitalizacja szyi: 350 zł

3-5 zabiegów 1 raz w tygodniu

PRX-T33 – biorewitalizacja dekolt: 350 zł

3-5 zabiegów 1 raz w tygodniu

PRX-T33 – biorewitalizacja twarzy+szyi: 550 zł, twarzy+szyi+dekoltu: 850 zł

3-5 zabiegów 1 raz w tygodniu

PRX-T33 – biorewitalizacja dłoni: 350 zł

3-5 zabiegów 1 raz w tygodniu


3-Retises Yellow Peel

nowoczesny peeling o najwyższym stężeniu trzech postaci retinolu i witaminy C

Najnowsza linia 3-Retises, którą wykorzystujemy do zbiegów profesjonalnych w gabinecie kosmetycznym Lumiere, w Kielcach to dwa nowe produkty: 3-Retises CT I 3-Retises Nanopeel 1% żel. Oba produkty mają w swoim składzie 3-retinol system opierający się na trzech formach retinolu o różnej szybkości działania (natychmiastowe, ciągłe i opóźnione), które dostarczają skórze potrzebną w danej chwili ilość witaminy A. System ten zapewnia stałą aktywność składnika czynnego, ale też poprawia tolerancję, wspiera funkcję barierową skóry i ogranicza występowanie efektów ubocznych, takich jak suchość i bardzo duże łuszczenie.

3-Retises to system składający się z dwóch kroków, który łączy moc 3-Vit C z 3-retinol system. Ma działanie antyoksydacyjne, depigmentujące, seboregulujące i przeciwstarzeniowe. W składzie znajduje się 3-Vit C system (glukozyd askorbylu, etylowy kwas askorbinowy i askorbinian sodu), a także liposomy retinalu i retinylu, retinol w formie wolnej, kwas hialuronowy i cynk. Ten ostatni dodatek jest szczególnie ważny, ponieważ cynk przyspiesza i ułatwia konwersję do kwasu retinowego. Połączenie retinoidów i kwasu hialuronowego o niskiej masie cząsteczkowej pobudza z kolei tworzenie nowego kwasu hialuronowego w komórkach skóry. Na efektywność i bezpieczeństwo zabiegu ma wpływ produkt 3-Retises Nanopeel 1%, to żel na wykończenie zabiegu, który zawiera retinol system (retinol, retinal i retinyl).

Wskazania do zabiegu:

 • sucha skóra
 • głębokie zmarszczki
 • brak jędrności
 • przebarwienia
 • blizny potrądzikowe
 • zmęczona i tracąca blask skóra

Retises jest doskonałym zabiegiem dla skóry z widocznymi oznakami fotostarzenia i przebarwieniami o charakterze melazmy.

Przeciwwskazania:

 • alergie na substancje czynne
 • przewlekłe zakażenia wirusowe (opryszczka) i bakteryjne
 • świeża opalenizna,
 • choroby autoimmunologiczne
 • dermatozy ze stanem zapalnym
 • obecność znamion i brodawek w miejscu poddanym zabiegowi
 • fototerapia
 • stosowanie retinoidów
 • niedawna epilacja

Cena:
Twarz, szyja dekolt 220 zł


Organiczna infuzja tlenowa – siła infuzji w dotlenianiu i odmładzaniu skóry

Co to jest infuzja tlenowa i na czym polega?

To nowa, nieinwazyjna metoda dotleniania, odmładzania i rozświetlania skóry. W gabinecie Lumiere stosujemy najnowszą technologię opartą na tlenie hiperbarycznym (stężenie tlenu na poziomie 93-98%). Zabieg infuzji tlenowej polega na wykorzystaniu tlenu do wprowadzania w skórę skoncentrowanych składników aktywnych.

Dlaczego infuzja tlenowa przynosi natychmiastowy efekt?

Do skóry wtłaczamy tlen, dzięki czemu pobudzony zostaje metabolizm komórek, a nowo powstałe komórki mają wyższy poziom energetyczny.Dzięki uzupełnieniu deficytu tlenowego następuje silne odżywienie komórek, a co za tym idzie także skóry.

Dlaczego w gabinecie Lumiere wykonujemy organiczną infuzję tlenową?

Aplikowany podczas zabiegu infuzji tlenowej preparat to serum organiczne emerginC complexion perfection. To produkt z maksymalną ilością składników naturalnych, posiada czyste, aktywne substancje roślinne. Jest bardzo wysokiej jakości i skuteczności. Preparat pozbawiony jest parabenów, syntetycznych aromatów i barwników. Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Idealny dla wegan i wegetarian, dla wszystkich, którzy żyją w stylu eco. Produkowane jest w nowoczesnej technologii troską o środowisko. Aplikowane podczas zabiegu zabiegu infuzji tlenowej serum emerginC complexion perfection to bogactwo kwasu alfa – liponowego (bardzo duża zawartość antyoksydantów), regenerujący ekstrakt z rokitnika syberyjskiego (drogocenne wit. A, C, E, minerały, tłuszcze, bioflawonoidy), przeciwzmarszczkowy retinol.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg infuzji tlenowej?

Dla każdego rodzaju cery, skóry, nawet wrażliwej, naczyniowej. Dla kobiet i mężczyzn. Szczególnie szybkie efekty uzyskamy u osób z szarą, ziemistą, niedotlenioną cerą (polecamy palaczom!). Dla skóry, która potrzebuje „zastrzyku” energii, jako szybki, nieinwazyjny „zabieg bankietowy”.

Jakie efekty uzyskam po zabiegu infuzji tlenowej?

Nawilżoną, odżywioną skórę na poziomie komórkowym. Świeżą, promienną, dotlenioną cerę. Poprawę kolorytu skóry. Złagodzenie drobnych stanów zapalnych (tlen działa bakteriobójczo). Lepszą jędrność, odmłodzenie skóry, wypełnienie drobnych zmarszczek. Przy działaniu na czerwień wargową – uwypuklenie i wypełnienie ust. Przy działaniu na górną powiekę – uniesienie powieki.

Ile zabiegów infuzji tlenowej należy wykonać?

Kuracja obejmuje 4-6 zabiegów wykonywanych 1 raz w tygodniu. Zabieg infuzji tlenowej warto wykonywać także jako „zabieg bankietowy” – jednorazowy, kiedy ważny jest zdrowy, świeży wygląd skóry.

Jakie są przeciwwskazania do infuzji tlenowej?

Alergia na składniki aktywne zawarte w serum. Choroby zakaźne skóry. Ropne stany zapalne. Aktywny trądzik pospolity i różowaty.

Cena:

Twarz i szyja – 250 zł

Twarz, szyja, dekolt – 300 zł

Umów wizytę: 500 230 124


WHITELIGHT™ – diego dalla palma

Zabieg o działaniu silnie anty-starzeniowym, przywraca witalny i zdrowy wygląd cery. Wyrównuje koloryt skóry dzięki bio-rewitalizacji i wyregulowaniu produkcji melaniny. Wzmocniony Diamentowym Kompleksem Rozjaśniającym, poprawia odbicie światła, aby natychmiast nadać skórze promienność, zmniejszyć widoczność zmarszczek i przebarwień. 

Zabieg został stworzony, by intensywnie działać dla jednoczesnego rozjaśnienia i zwalczania zmarszczek, zapobiegając tworzeniu przebarwień w przyszłości.

Działanie

Sercem zabiegu jest ekskluzywny 51+ 3 HYALU COMPLEX™ o wieloaktywnym działaniu bio-rewitalizującym. Przeciwdziała niedoskonałościom skóry na wielu poziomach. Przywrócenie skórze równowagi pozwoli na jej intensywną regenerację. W linii WHITELIGHT™, 51+3 HYALU COMPLEX™ zawiera dużą ilość witaminy C i witaminy PP by regulować procesy pigmentacji skóry oraz pomóc w tworzeniu równomiernej i promiennej cery. Zabieg WHITELIGHT zawiera również PRO WHITE B-SPHERES, które regulują produkcję melaniny. Ponadto wzbogacony jest Diamentowym Kompleksem Rozjaśniającym, który natychmiast uczyni skórę bardziej promienną i młodszą.

Wskazania

 • cera z oznakami starzenia
 • cera szara, pozbawiona życia
 • nierównomierna pigmentacja skóry
 • przebarwienia, plamy

Cena:

330 zł


Youth Venom diego dalla palma

Śmiertelny dla zmarszczek i oznak wieku.

Jeden z najsilniejszych jadów na świecie: μ-KONOTOKSYNA III.

Wynik unikalnego i rewolucyjnego odkrycia naukowego. μ-KONOTOKSYNA III to jedna z najsilniejszych trucizn na świecie produkowana przez muszle ślimaków „stożków”.

Eliminuje oznaki starzenia, minimalizuje występowanie zmarszczek (także najgłębszych) i linii mimicznych.

Innowacja naukowa: zainspirowana przez najnowsze odkrycia farmaceutyczne w zakresie nowych, silnych i skutecznych składników aktywnych.

Odtworzona w laboratorium przy zastosowaniu nowoczesnych technologii genomowych: dobrze zdefiniowana molekuła, bez niepożądanych efektów i eksploatowania ekosystemu morza.

Działanie:

μ-KONOTOKSYNA III wykazuje się niewiarygodnym i natychmiastowym działaniem relaksującym na skórę. Dzięki 3-wymiarowemu działaniu relaksującemu pomaga zrelaksować mikro – skurcze i zredukować liczbę, objętość oraz głębokość zmarszczek, łącznie z tymi najgłębszymi i najbardziej utrwalonymi.

Wzbogacony w Glikany: Prekursory kwasu hialuronowego i posłańcy komórkowi. Chronią życiowe funkcje komórek i prawidłowy dialog między nimi w skórze. Stymulują produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, czyli budowę konstrukcji skóry – tak, by zapewnić znaczące działanie wypełniania zmarszczek statycznych.

Cena:

320 zł


Exuviance Stop naczynkom

Zabieg STOP NACZYNKOM firmy Exuviance dedykowany jest dla skór naczyniowych oraz z trądzikiem różowatym.

Formuła zabiegu opiera się na wyjątkowym połączeniu peelingu na bazie kwasu migdałowego, glikolowego i glukonolaktonu oraz kremowego serum redukującego rumień i zaczerwienienie skóry, które dodatkowo dla wzmocnienia efektu wprowadzamy ultradźwiękami.
Dopełnieniem zabiegu jest maska regenerująca i łagodny masaż relaksujący i wyciszający skórę.

Zastosowanie specjalnej technologii kompleksów amfoterycznych, o klinicznie potwierdzonym bezpieczeństwie i skuteczności działania, umożliwia dostarczenie do skóry jeszcze większych ilości substancji aktywnych, bez ryzyka podrażnienia i uszkodzenia skóry.

Zabieg delikatnie złuszcza naskórek, sprzyja oczyszczaniu skóry i redukcji niedoskonałości, intensywnie odświeża, wygładza i rewitalizuje. Stosowany regularnie w serii redukuje rumień i zaczerwienienia, wpływając na trwałą poprawę jakości i gęstości skóry oraz włosowatych naczyń krwionośnych.

Cena:

250 zł

Zalecenia: seria 6 zabiegów w odstępach 14-21 dni.

Produkty do pielęgnacji domowej zalecane w celu wzmocnienia efektu zabiegu:

Exuviance  Anti Redness Calming Serum – kremowe serum o natychmiastowym działaniu redukującym uczucie dyskomfortu oraz rumień i zaczerwienienie skóry wrażliwej, naczyniowej lub z trądzikiem różowatym.


Diego dalla palma Professional

Detox – Zabieg odtruwający komórki

Siłą zabiegu jest aktywny składnik CELL DETOXIUM, który uaktywnia system odtruwania skóry i stymuluje proces regeneracji. Efektem zabiegu jest promienna, czysta skóra gotowa do absorpcji jak największej ilości składników aktywnych.

Efekt: skóra odzyskuje swoją równowagę i jest gotowa do regeneracji i bio-rewitalizacji.

Cena:

180 zł

 

Ukojenie – Zabieg dla skór wrażliwych i zaczerwienionych

Skóra wrażliwa charakteryzuje się stanem delikatności, który w porównaniu z innymi rodzajami skóry – czyni ją bardziej reaktywną na środki zewnętrzne. Powodem tego jest słabsza i cieńsza budowa skóry, zmienione reagowanie jej układu obronnego, i w końcu nasilone odczuwanie dyskomfortu (swędzenie, mrowienie i ból). Rozwiązaniem powyższych problemów jest najnowszy zabieg marki Diego dalla Palma, Ukojenie. Zabieg ten zawiera neuro-peptydy anty-podrażnieniowe, ekskluzywny 51+3 HYALU COMPLEX dla wielo-aktywnego efektu bio-rewitalizacji, Vit E iF oraz ceramidy.

Zabieg przywraca naturalną obronność fizjologiczną skóry oraz zwiększa jej tolerancyjność . Zwalcza zmarszczki, utratę napięcia i brak elastyczności a także działa uszczęlniająco na naczynia krwionośne.

Nowa ekskluzywna linia nie zajmuje się już tylko nawilżaniem, ale i nawadnianiem skóry. Oznacza to nie tylko zapobieganie przez-naskórkowej utracie wody, ale i regulowanie jej poziomów w różnych warstwach skóry, dbanie o obecność w komórkach oraz oddziaływanie na cały system irygacyjny skóry.

Wskazania: Skóra sucha, normalna, która potrzebuje nawodnienia i ochrony przed ponowną utratą wody, z rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi, tendencją do rumienia.

Efekt: skóra jest optymalnie nawilżona, odżywiona, wyciszona, wygładzona i jędrna.

Częstotliwość: 5 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu.

Cena:

250 zł

 

Perfection – Zabieg regenerujący, rewitalizujący oraz przeciw-utleniajacy

Zabieg kosmetyczny, który zapewnia mądre i indywidualne rozwiązania dla każdego rodzaju skóry. Jak wiadomo, wolne rodniki są jedną z głównych przyczyn starzenia się skóry. Ich liczba zwiększa się wraz z wiekiem, ze względu na stopniowe zmniejszanie się obronnych przeciwutleniaczy oraz w wyniku narażenia na działanie czynników środowiskowych (słońce, dym, zanieczyszczenia, zimno, wiatr, zmiany temperatury). W sercu zabiegu PERFECTION leży mieszanka składników aktywnych, starannie dobranych dla każdego produktu, ukierunkowana na wzmocnienie mechanizmów obronnych skóry, na stymulowanie jej regeneracji, zwalczanie oznak zmęczenia, na foto-starzenie oraz stres.

Program antyoksydacyjny w 3 fazach:

Leczenie szokowe o wysokiej zawartości składników aktywnych, specjalnie opracowane do bezbarwnej skóry, charakteryzującej się brakiem napięcia, przebarwieniami, zmarszczkami i nierówną cerą. Składa się z trzech faz mocno skoncentrowanych i uzupełniających się w celu osiągnięcia optymalnej skuteczności.

Faza A – Astaxantin kompleks 1,5% – NAPRAWA

Faza B – Biotyna kompleks 0,5% – WZMOCNIENIE

Faza C – Vitamina C 10% – STYMULOWANIE

Efekt: skóra jest bardziej promienna, jędrniejsza, odświeżona oraz gładsza. Na twarzy widać świeżość i orzeźwienie.

Częstotliwość: 3 zabiegi wykonywane raz w tygodniu plus 30-dniowa strategia do pielęgnacji domowej.

Cena:

300 zł

 

PUSH UP – Zabieg ujędrniający biust

Skuteczny zabieg ujędrniający, który niweluje utratę napięcia piersi i dekoltu. Wzmacnia, uelastycznia i przeciwdziała rozstępom. Obecny w nim kompleks VoluUp, nadaje tkankom plastyczność i jędrność. Szczególnie wskazany w trakcie diety i po karmieniu piersią. Zabieg zapobiega poluźnianiu się skóry biustu poprzez wzmocnienie ich „naturalnego stanika”, który powleka skórę biegnącą od podstawy piersi aż do szyi. Stymuluje proces, który regeneruje tkanki i zwalcza poluźnianie oraz występowanie rozstępów.

Efekt: jędrna i gładka skóra, widocznie napięte piersi.

Czętotliwość: 4 – 8 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu.

W skład zabiegu wchodzi:

KONCENTRAT UELASTYCZNIAJĄCY – Intensywna kuracja o działaniu ujędrniającym. Przywraca napięcie skórze piersi. Idealna do zwalczania rozstępów. Składniki aktywne w preparacie to ostria, glikany, olej arganowy oraz trehaloza.

MASKA MODELUJĄCA – Pokrywa piersi i modeluje ich kontury. Jej okluzyjne działanie maksymalizuje skuteczność składników aktywnych zawartych we wcześniej zaaplikowanym koncentracie uelastyczniającym. Składniki aktywne w preparacie to między innymi wapń, imbir, olejki aromatyczne z jaśminu, wanilii i ylang-ylang.

PODNOSZĄCY KREM UJĘDRNIJĄCY – Dzięki natychmiastowemu efektowi napinania ujędrnia i odmładza wygląd piersi. Bogaty w kompleks VoluUp o działaniu wzmacniającym i stymulującym oraz w ostria o działaniu uelastyczniającym i przeciw rozstępom. Niewidoczny „kosmetyczny stanik”, bogaty w składniki ujędrniające i napinające. Przykrywa biust długotrwała powłoczką ujędrniającą.

Składniki aktywne: kompleks VoluUp, ostria, system 3D Instant Lift, kwas hialuronowy.

Cena:

200 zł


Zabieg przeciwtrądzikowy z wyciągiem ze śluzu ślimaka

Zabieg przeznaczony dla skór tłustych, zanieczyszczonych, ze skłonnością do trądziku.  Działa antybakteryjnie, eliminuje i złuszcza martwe komórki.
Cena:

220 zł

Zabieg anty-starzeniowy  z wyciągiem ze śluzu ślimaka

Zabieg przeznaczony dla skór z widocznymi oznakami starzenia takimi jak brak jędrności, elastyczności i odpowiedniego nawilżenia. Pomaga w regeneracji i stymulacji rozrostu komórek, utrzymuje równowagę w poziomach nawilżenia skóry.

Cena:

220 zł

Cell Vitale – zabieg dla nawilżenia i ochrony komórek macierzystych – komórkowy program nawadniający

Unikalny zabieg sformułowany specjalnie dla skóry odwodnionej, okazującej pierwsze oznaki utleniania się komórek. Jego celem jest przywracanie równowagi wwarstwie hydrolipidowej i – co ważniejsze – zapobieganie transepidermalnej utracie wody oraz maksymalne jej zachowanie w skórze. Od właściwego poziomu wilgoci w skórze zależy wiele jej funkcji i z tego powodu odpowiednie nawodnienie skóry jest jednym z najważniejszych zadań pielęgnacji. Zabieg chroni skórę, natlenia komórki, regeneruje tkankę, zapobiega przedwczesnemu starzeniu oraz zapewnia witalność i promienność.

Cena:

450 zł

ul. Żeromskiego 15/2, Kielce Pn-Pt: 8-20 / Sb: 8-16 info@gabinetlumiere.pl 500 230 124