Zabiegi na okolice oczu

Geometria brwi – Profesjonalna stylizacja brwi 

BH BROW HENNA stała się światowym bestsellerem w koloryzacji brwi, dzięki czemu zastępuje hennę tradycyjną, która po kilku dniach od nałożenia wymywa się.

GEOMNETRIA BRWI – PROFESJONALNA STYLIZACJA BRWI.

ZABIEG OBEJMUJE:

  • Architektura brwi z rysunkiem – dobór odpowiedniego kształtu brwi do twarzy,
  • Koloryzacja brwi BH BROW HENNA – dobór właściwego koloru ( szeroka gama kolorystyczna ), pielęgnacja zniszczonych, slabych włosków (formuła naturalnych składników)
  • regulacja brwi ,
  • profesjonalne poradnictwo dot. pielegnacji oprawy oka….

Sekret henny tkwi w specjalnej formule naturalnych składników. Pozwalają one zabarwić nie tylko włosy, ale także skórę ( efekt tatuażu na skorze utrzymuje się od 5 do 14 dni i do 6 tyg na włoskach ). Henna jednocześnie dba o słabe, zniszczone włoski, przywraca wzrost brwi nawet o 60 %. Duża gama kolorów umożliwia dobranie idealnego koloru do typu urody i  preferencji klienta itp. Polecana zarówno dla kobiet i mężczyzn….

Cena: 80-100 zł

 

FALE RADIOWE – Bezinwazyjny lifting okolic oczu

Fale Radiowe łagodzą obrzęki, zmniejszają woreczki tłuszczowe pod oczami, niwelują cienie i drobne zmarszczki pod oczami.

Cena: 100 zł

 

HENNA

Brwi i rzęsy
Cena: 40 zł

Brwi z regulacją
Cena: 30 zł

Rzęsy
Cena: 25 zł

REGULACJA BRWI

Pęsetą
Cena: 20 zł

Woskiem
Cena: 30 zł

 

LAMINACJA RZĘS

Laminacja, lifting, botox rzęs to połączenie trwałego, pięknego podkręcania i przyciemnienia rzęs henną oraz odżywieniem i odbudowaniem za pomącą keratyny. Laminacja rzęs daje naturalny efekt, sprawia, że spojrzenie nabiera wyrazistości, oko optycznie się powiększa. Zabieg unosi, podkręca, delikatnie pogrubia rzęsy oraz je przyciemnia. Bez uczucia ciężkości, doklejania sztucznych rzęs.Dodatkowo wzmacnia i odbudowuje rzęsy za pomocą keratyny i sprawia, że stają się bardziej widoczne a oko wyraźniejsze. Efekt utrzymuje się zwykle od miesiąca do dwóch, w zależności od indywidualnych cech organizmu Klientki. Na rzęsy po zabiegu laminacji można nakładać makijaż, tuszować i stosować preparaty do jego zmycia. Lifting rzęs sprawdza się idealnie na basen, do sauny, kąpieli w słonej morskiej wodzie, nie szkodzi mu opalanie się na słońcu (oczywiście my odradzamy wystawianie twarzy do słońca). Rzęsy po zabiegu laminacji wyglądają bardzo naturalnie i kobieco. Polecamy szczególnie Paniom, które lubią naturalność, styl eco, bądź nie tolerują sztucznych rzęs.

Cena: 120 zł

ul. Żeromskiego 15/2, Kielce Pn-Pt: 8-20 / Sb: 8-16 info@gabinetlumiere.pl 500 230 124