Uśmiechnięta kobieta Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

Makijaż permanentny – perfekcyjny wygląd przez długi czas!

Każda kobieta zmaga się przed wyjściem z domu ze zbyt szybko upływającym czasem. Nie pozwala on często dopasować do siebie każdego elementu makijażu – albo wręcz uniemożliwia wykonanie jakiejś jego części. Nie każdy może sobie pozwolić na naturalny wygląd – większość pań musi makijażem tuszować pewne niedoskonałości, albo chce użyć kosmetyków by poprawić jeszcze swój wygląd i dodać sobie uroku. Nawet jednak jeśli zdążymy, makijaż ma tendencję do spływania – nawet najlepsze kosmetyki mają swój ograniczony czas działania i utrzymywania się na skórze.

Dlatego właśnie wszystkie panie poszukują czegoś trwałego – a właśnie taką trwałość zapewnia makijaż permanentny! Kto pragnie mieć perfekcyjne brwi, bez konieczności ciągłego ich poprawiania przy lusterku, albo wspaniałe, intensywnie barwne usta, bez ryzyka, że piękny kolor pozostanie na filiżance, powinien zdecydować się właśnie na makijaż permanentny! Czym on jest, czy jest bezpieczny i jak długo się utrzymuje? Wyjaśniamy wszystkie najważniejsze szczegóły tym paniom, które jeszcze nie są zdecydowane, są pełne obaw, albo wątpliwości! Dlaczego warto się do nas zgłosić i jakie korzyści można z tego względu uzyskać?

Makijaż permanentny brwi – Kielce

Oczywiście, makijaż permanentny to nie tatuaż, który będzie się utrzymywać na skórze do końca życia. On również blednie w miarę upływu czasu, ale nigdy nie znika. Tymczasem makijaż permanentny utrzymuje się na skórze od 2 do 5 lat, a 5 lat to moment, kiedy następuje całkowite wyłuszczenie barwnika z naskórka.
Niektóre odmiany tego makijażu – stosujące jasne kolory – są niestety jeszcze mniej trwałe, bowiem utrzymują się w swojej najlepszej intensywności na przykład przez pół roku. Oczywiście, same w sobie nie schodzą tak szybko, tylko tracą na wyrazistości. Jednakże nawet w podobnej formie i tak makijaż permanentny jest bardzo opłacalny – przez tak długi czas nie trzeba martwić się, że coś odrosło, coś się rozmazało, nie trzeba sprawdzać intensywnie w lusterku, czy aby wyglądamy dobrze (bo tak jest), ani nie trzeba kupować kosmetyków do malowania (tych, które służyły do poprawiania urody w potraktowanym makijażem permanentnym punkcie), bo są przez długi okres zupełnie niepotrzebne! Kiedy upłynie już te 5 lat (a często i wcześniej), można zdecydować się na kolejny zabieg. Może być on zresztą powtarzany w miarę potrzeb pacjentki dla uzyskania intensywności na jakiej jej zależy.

Makijaż permanentny – wybierz dobrych specjalistów

Efekt, jaki się uzyska, zależy w dużej mierze od tego, do kogo się udamy na wykonanie zabiegu. Perfekcyjny efekt powinien iść również w parze z bezpieczeństwem wykonania i z zapewnieniem pacjentom skutecznego znieczulenia. Właśnie te wszystkie zalety odznaczają nasz salon urody.
Zabieg wykonywany jest zawsze w 100% sterylnych warunkach i z zachowaniem najwyższych standardów higieny oraz z dbałością o spełnianie wszelkich norm i wypełnianie przepisów. Nasze pomieszczenia przystosowane są do wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne – dbamy pod tym względem o swoich klientów, a personel jest wysoce wykwalifikowany. Do zabiegu wykonania makijażu permanentnego używamy zawsze jednorazowych igieł, które rozpakowywane są przy kliencie. Cechuje nas też dbałość o komfort osób, które się do nas zgłosiły. Stosujemy najskuteczniejsze znieczulenia, jak maść oraz żel aplikowany co kilka minut, żeby zapewnić naszym klientom stosowny komfort w trakcie trwania zabiegu.

Makijaż permanentny – brwi, oczy, usta – Kielce

Posługując się stosownymi barwnikami można upiększyć na długi czas swoje oczy, brwi oraz usta. Wszystkie te elementy są decydujące dla piękna całej twarzy i tylko odpowiednie dobranie ich wyglądu sprawia, że wygląda się jeszcze bardziej atrakcyjnie. Na przykład dzięki umieszczeniu na dolnej linii rzęs białej, a pod nią ciemniejsze kreski, można powiększyć optycznie oko, a zastosowanie właściwej kreski brwi wydłuża je wizualnie lub radzi sobie z opadającymi kącikami oczu.

Makijaż permanentny dobierany jest indywidualnie do potrzeb i wyglądu konkretnej osoby. Potrzeba dużego doświadczenia, zdolności i wiedzy, by właśnie w ten sposób poradzić sobie z niektórymi niedoskonałościami człowieka oraz je ukryć. Nasz gabinet pomógł już w ten sposób wielu osobom, zatem można zgłaszać się do nas bez obaw! W dodatku każdy zabieg poprzedza oczywiście rozmowa z klientką, z której dowiadujemy się nie tylko na jaki efekt liczy i czego potrzebuje, lecz również czy nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu makijażu permanentnego.

Więcej informacji: 

Makijaż