[ comfort zone ]

[ comfort zone ] to ekskluzywna włoska marka pielęgnacyjna oferująca wyjątkowe rozwiązania w dziedzinie piękna i dobrego samopoczucia. Comfort-zone Kielce zabiegi na ciało Kielce. 

Marka oferuje kompletny plan terapeutyczny dla skóry, ciała i duszy. Ekskluzywne linie produktów, zabiegi i rytuały zostały stworzone w oparciu o wykorzystanie najbardziej innowacyjnych i skutecznych składników aktywnych.

Marka [ comfort zone ] w Gabinet Kosmetyczny Lumiere Kielce promuje holistyczny, zdrowy i zrównoważony styl życia, którego celem jest wyraźna poprawa stanu skóry, ciała i umysłu. Dlatego też potrafi stworzyć niepowtarzalną atmosferę i wywołać wyjątkowe doznania u każdego, kto zechce poznać tajemnicę piękna.

[ comfort zone ] to synergia nauki i emocji, stworzona z miłości do wiedzy oraz do cudu jakim jest ciało i dusza człowieka.

[ comfort zone ] to odpowiedź na potrzeby Twojego ciała i umysłu.

Marka dostępna jest wyłącznie w wyselekcjonowanych gabinetach kosmetycznych i ośrodkach SPA w ponad 70 krajach na całym świecie. Gabinet kosmetyczny w Kielcach Lumiere należy do tego wyjątkowego świata komfortu i piękna.

comfort-zone Kielce zabiegi na ciało Kielce

[ comfort zone] zabiegi na ciało Kielce Gabinet Lumiere

Zadzwoń 500 230 124

Salon czynny w godzinach:

Pn-Pt: 8-20 / Sb: 9-15

Adres gabinetu:

Ul. Żeromskiego 15/2, Kielce

Napisz do nas:

info@gabinetlumiere.pl

Zapisz się do newslettera:

Odbierz Voucher o wartości 50zł na pierwszą wizytę*

* Dla zabiegów powyżej 150zł. Nie dotyczy zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.