Zabiegi terapeutyczne na cellulit, ujędrniające i modelujące na ciało Body Bioenergy Diego dalla Palma w gabinecie kosmetycznym w Kielcach

Te innowacyjne zabiegi są idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących skutecznych metod na poprawę kondycji swojej skóry. Body Bioenergy łączy zaawansowane technologie bazujące na psycho-neuro-endokryno-immunologii (PNEI) i jest bogaty w wiele zaawansowanych składników aktywnych.

Marka Diego dalla Palma doskonale rozumie, że każde ciało ma inne potrzeby dlatego stworzyła spersonalizowane ścieżki modelujące, dostosowane do indywidualnych problemów, pozwalające na osiągnięcie optymalnych rezultatów.

BODY BIOENERGY Diego dalla Palma to innowacyjne rozwiązanie dla osób pragnących zadbać o swoje ciało w sposób kompleksowy. Zabiegi te skupiają się na detoksykacji, odżywieniu i modelowaniu sylwetki, wykorzystując zaawansowane formuły kosmetyczne, zapewniające zdrową i jędrną skórę.
Każdy z zabiegów jest wzbogacony o unikalny masaż ciała łączący silne działanie modelujące z poprawą ogólnego samopoczucia.

Kluczowe korzyści Body Bioenergy Kielce

 • Detoksykacja i oczyszczenie skóry – dzięki zabiegowi DETOX, skóra staje się czystsza i bardziej promienna.
 • Redukcja cellulitu i modelowanie sylwetki – zabiegi cellDREN, cellSLIM i cellRESHAPE pomagają w walce z cellulitem i modelowaniu sylwetki.
 • Skoncentrowana pielęgnacja – total body FOCUS to zabieg skupiający się na specyficznych potrzebach ciała, zapewniający intensywną pielęgnację.

Wskazania:

 • cellulit
 • nadmiar tkanki tłuszczowej
 • rozstępy
 • skóry ze skłonnością do gromadzenia się wody
 • brak elastyczności.

Zabiegi profesjonalne w Gabinecie Lumiere w Kielcach z wykorzystaniem linii Body Bioenergy

BODY BIOENERGY DETOX

To pierwszy etap zabiegowy otwierający każdy specjalistyczny program. Posiada intensywne działanie odtruwające komórki, które są niedotlenione ze względu na nagromadzone toksyny. Jest szybki i bardzo skuteczny, a przede wszystkim na tyle bezpieczny, że mogą z niego korzystać kobiety w ciąży. Jest doskonały dla osób borykających się z uczuciem ciężkich nóg i zatrzymywaniem wody.

Cennik:
Body Bioenergy DETOX – 400 zł


BODY BIOENERGY CELL SLIM

Zabieg regenerujący tkanki, pobudza metabolizm komórek pozostawiając wyrzeźbione ciało. Dedykowany głównie osobom z miejscowym cellulitem tłuszczowym.

Cennik:
Body Bioenergy CELL SLIM – 450 zł


BODY BIOENERGY CELL DREN

Program dogłębnie drenujący. Pobudza mikrokrążenie i układ limfatyczny. Dedykowany osobom z cellulitem obrzękowym i pomarańczową skórką, spowodowanymi zatrzymywaniem wody.

Cennik:
Body Bioenergy CELL DREN – 450 zł


BODY BIOENERGY CELL RESHAPE

Redukuje napięcia stwardniałych włókien podskórnych, które otaczają komórki tłuszczowe i powodują występowanie ”dołeczków” w skórze. Działa szokowo przeciw upartemu cellulitowi, silnie wygładza i napina. Dla osób ze stwardniałym, włóknistym cellulitem.

Cennik:
Body Bioenergy CELL RESHAPE – 450 zł


BODY BIOENERGY MUM&BABY

To specjalistyczny program pielęgnacji ciała dla kobiet w ciąży i młodych mam. Preparaty wykorzystane podczas zabiegu bazują tylko na naturalnych składnikach aktywnych, które są skuteczne, ale również bezpieczne dla przyszłych Mam. Połączenie odprężającego masażu i preparatów pozwala zregenerować skórę, zwiększyć jej elastyczności oraz zapobiegać rozstępom.

Cennik:
Body Bioenergy MUM&BABY – 380 zł


Profesjonalne zabiegi BODY BIOENERGY wykorzystujemy również w terapiach łączonych z technologiami, dzięki czemu uzyskujemy maksymalne efekty w zdecydowanie krótszym czasie.

ZABIEG BODY BIOENERGY + ENDERMOLOGIA LPG

Efekty:

 • drenaż limfatyczny,
 • stymulacja fibroblastów,
 • redukcja widoczności cellulitu,
 • silne działanie detoksykujące, obkurczające, przeciwzapalne, rozluźniające mięśnie.

Pakiet antycellulitowy (6 wizyt):
3 x zabieg body Bioenergy Cell Dren + 3 x endermologia LPG (35 min.)
3 x zabieg Body Bioenergy Cell Reshape + 3 x endermologia LPG (35 min.)

Cena: 3300 zł zamiast 3960 zł


ZABIEG BODY BIOENERGY + FALA AKUSTYCZNA STORZ

Efekty:

 • stymulacja mikrokrążenia w tkankach,
 • zmniejszenia objętości komórek tłuszczowych,
 • zmniejszenie zwłóknień,
 • poprawa jędrności skóry poprzez stymulację syntezy kolagenu.

Pakiet antycellulitowy (5 wizyt):
2 x zabieg Body Bioenergy Cell Dren + 2 x Storz (1 partia)
3 x zabieg Body Bioenergy Cell Reshape + 3 x Storz (1 partia)

Cena: 3850 zł zamiast 4250 zł.

Zarezerwuj wizytę już dziś i zacznij swoją przygodę z innowacyjną linią Body Bioenergy Diego Dalla Palma w gabinecie Lumiere w Kielcach. Poczuj różnicę i obdarz swoje ciało luksusem na jaki zasługuje.

Umów się na wizytę: +48 500 230 124

Umów się na wizytę: +48 532 081 200