Gotowa na mini i bikini?

Odkryj moc terapii łączonych w procesie modelowania ciała w Gabinecie Kosmetologii Profesjonalnej Lumiere Kielce! Przedstawiamy naszą czerwcową promocję, która wykorzystuje innowacyjne technologie fali akustycznej i fali radiowej, aby pomóc Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Jak działa fala akustyczna?

Fala akustyczna w Gabinecie Kosmetologii Profesjonalnej Lumiere, zwana również falą uderzeniową, znana jest w medycynie estetycznej i fizjoterapii, jako nieinwazyjna metoda leczenia cellulitu oraz zwiotczałej tkanki łącznej. Zabieg wykorzystuje precyzyjne działanie fali akustycznej na tkanki podskórne, co prowadzi do rozluźnienia tkanki łącznej, zwiększenia jędrności naskórka oraz poprawy krążenia krwi, a w efekcie do zmniejszenia rozmiarów komórek tłuszczowych. W wyniku tego działania redukuje widoczność cellulitu niezależnie od jego zaawansowania i przyczynia się do uzyskania gładkiej i napiętej skóry.

Wskazania do zabiegu:

  • redukcja cellulitu
  • likwidacja zbitej i miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej
  • ujędrnienie skóry.

Jak działa fala radiowa?

Fala radiowa w Gabinecie Kosmetologii Profesjonalnej Lumiere to innowacyjna technologia, która stymuluje tkanki, poprawiając ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację. Działa głęboko w skórze, pobudzając produkcję kolagenu i elastyny. Poprzez rozgrzewanie włókien kolagenowych do 45-60 stopni C, fala radiowa powoduje ich przebudowę, co prowadzi do poprawy jakości skóry bez uszkodzenia naskórka. Zabieg jest skuteczny w modelowaniu sylwetki, redukcji cellulitu, tkanki tłuszczowej oraz w silnym ujędrnianiu i poprawie napięcia skóry.

Wskazania do zabiegu:

  • redukcja cellulitu na brzuchu, udach, pośladkach i ramionach
  • zniwelowanie tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach, pośladkach i ramionach
  • ujędrnianie skóry na brzuchu, udach, pośladkach i ramionach.

Oferta promocyjna

W ramach naszej czerwcowej promocji oferujemy terapię łączoną wykorzystującą obie technologie, które nie tylko się doskonale uzupełniają, ale wzmacniają efekty zabiegowe. Każdy pakiet zawiera zestaw zabiegów fali akustycznej i dodatkowe zabiegi fali radiowej w PREZENCIE. Wybierz pakiet odpowiadający Twoim potrzebom:

6 zabiegów fali akustycznej + 3 zabiegi fali radiowej GRATIS
8 zabiegów fali akustycznej + 5 zabiegów fali radiowej GRATIS

Cennik:

Skontaktuj się z nami, aby ustalić cenę pakietu, która jest uzależniona od ilości zabiegów fali akustycznej oraz wybranej partii ciała.

Nie zwlekaj dłużej! Skorzystaj z naszej promocji i ciesz się pięknym, zdrowym wyglądem.

Umów się na wizytę: +48 500 230 124

Umów się na wizytę: +48 532 081 200