Karboksyterapia

Terapia CO2 drogą do piękna!

Co to  jest karboksyterapia?
Polega na śródskórnym lub podskórnym podawaniu dwutlenku węgla za pomocą urządzenia, które kontroluje ciśnienie podawania gazu.

Jak działa karboksyterapia?
Podanie CO2 prowadzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych, a co za tym idzie zwiększenia przepływu krwi, lepsze odżywienie i dotlenienie obszaru objętego zabiegiem. Pod wpływem gazu CO2, tkanki ulegają rozwarstwieniu, wytwarza się kontrolowany stan zapalny, co w rezultacie skutkuje produkcją kolagenu. Następuje całkowity remodeling skóry.

Jakie są wskazania do karboksyterapii?

  • brak elastyczności skóry,
  • zmarszczki,
  • cienka skóra,
  • opadające powieki,
  • cienie pod oczami,
  • cellulit i rozstępy,
  • lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej.

Jaka jest seria zabiegów?
Zalecana seria to 1-8 zabiegów w okresie trzech miesięcy. Częstotliwość jest dobierana indywidualnie w zależności od złożoności problemu oraz miejsca poddawanego zabiegowi. Po serii zabiegów należy pamiętać o zabiegach przypominających co 6 m-cy.

Czy karboksyterapia jest bezpieczna?
Tak, zabieg jest całkowicie bezpieczny dla Klienta. Udokumentowane początki prowadzenia terapii CO2 sięgają 1932 r. Francuscy kardiolodzy zalecali swoim pacjentom kąpiele w wodzie nasyconej CO2. Sześćdziesiąt lat później zaczęto CO2 podawać śródskórnie przy okazji leczenia miażdżycy i owrzodzeń. Zaobserwowano wówczas znaczną poprawę jakości skóry, co pozwoliło na dalsze udoskonalenie metody. Pierwsze próby zaadoptowania metody dla  potrzeb medycyny estetycznej zostały przeprowadzone 5 lat temu w Brazylii. Od tego czasu popularność KARBOKSYTERAPII rośnie.

Cennik:
Karboksyterapia – okolice oczu 200 zł
Karboksyterapia – twarz 300 zł
Karboksyterapia – twarz + szyja 350 zł
Karboksyterapia – twarz + szyja + dekolt 400 zł
Karboksyterapia – dłonie 200 zł
Karboksyterapia – brzuch – cellulit, rozstępy 250 zł
Karboksyterapia – uda (przód i tył) cellulit, rozstępy 250 zł
Karboksyterapia – rozstępy 100 zł

Zabiegi w pakietach

Umów się na wizytę: +48 500 230 124

Umów się na wizytę: +48 532 081 200