Tablica informacyjna Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

O nas

o nasWitam i z przyjemnością zapraszam do skorzystania z usług w Gabinecie Kosmetologii Profesjonalnej LUMIÉRE.

Priorytetem mojej pracy jest najwyższa jakość, doświadczenie oraz profesjonalizm. Moim celem jest nie tylko pielęgnowanie urody, ale również pomoc w rozwiązywaniu problemów dermatologiczno-kosmetycznych. Dlatego wybrałam dla Państwa najlepszej jakości preparaty dermokosmetyczne i kosmetyczne oraz zabiegi  o potwierdzonej skuteczności. Aby zapewnić Państwu dobór najskuteczniejszych terapii i pełen profesjonalizm ściśle współpracuję z lekarzem dermatologiem.

Salon kosmetyczny stworzyłam z myślą o osobach, które pragną dbać o swój piękny i zdrowy wygląd oraz przyjemnie spędzić czas. Moja praca jest moją pasją. Posiadam  kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe, które zdobyłam pracując w renomowanym gabinecie kosmetycznym w Kielcach.  Moje kwalifikacje potwierdzają liczne certyfikaty oraz dyplomy specjalistyczne. Regularnie uczestniczę w sympozjach, targach, szkoleniach i wykładach podnoszących moje umiejętności. Jestem członkiem Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Kosmetologii 'Przyjazna Kosmetyka’.

Nasza misja, misja Lumiere:

Naszą misją jest pomaganie Klientom odnaleźć swoje piękno, dobre samopoczucie a także promowanie profilaktyki w zachowaniu zdrowia skóry. Stawiamy na rozwój, szkolenia oraz podążanie za potrzebami naszych Klientów.
Nasza praca to nasza pasja, dlatego z pewnością możesz nam zaufać.

Dołożę wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania, gdyż największą satysfakcją są dla mnie zadowoleni Klienci.

Pozdrawiam serdecznie 

podpis

certyfikatów i dyplomów
specjalistycznych

certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
JulitaStepien
Julita Stępień, w swoim zawodzie pracuje od 2000 r. Praca kosmetologa jest jej pasją. Profesjonalna pod każdym względem, otwarta na nowości, choć podchodzi do nich racjonalnie, oferując swoim klientkom i klientom przede wszystkim sprawdzone i bezpieczne rozwiązania. Już w szkole podstawowej (tak!) interesowały ją zagadnienia związane z pielęgnacją, profilaktyką starzenia. Stąd nieobce jej maseczki z drożdży, z białka jaja kurzego czy miodu, parówki ziołowe i pierwsze w latach 90-tych gotowe maseczki czy kremy inne niż na literę N:) Uważa, że w kosmetyce nie ma szablonów, do każdej klientki, klienta podchodzi indywidualnie. Ponieważ uważa, że w kosmetyce nie można polegać na wiedzy zdobytej lata temu, nieustannie bierze udział w licznych szkoleniach, sympozjach, kongresach. Potwierdzają to certyfikaty i dyplomy zdobyte przez te wszystkie lata. Ukończyła I oraz II stopień Collegium Cosmeticum stworzone przez dr Artura Markowskiego, który opracował autorski program szkoleniowo-rozwojowy dla kosmetyczek i kosmetologów. Jest członkiem zarządu Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Kosmetologii Przyjazna Kosmetyka. Wielokrotnie na łamach różnych czasopism ukazały się jej artykuły. Uważa też, że wizycie w gabinecie kosmetycznym musi towarzyszyć relaks, chwila wyciszenia, chwila tylko dla siebie, dlatego robi wszystko co w jej mocy, aby uprzyjemnić każdy zabieg. Towarzyszący zabiegom masaż głowy w jej wykonaniu to majstersztyk. Od 2002 r wykonuje zabiegi laserowe, związku z tym ma bardzo duże doświadczenie w zabiegach depilacji laserowej, laserowego zamykania naczynek, laserowego odmładzania oraz zabiegów fotoodmładzania IPL. Wierzy w moc peelingów chemicznych, wie, że odpowiednio dobrane i odpowiednio zastosowane dają wyjątkowe efekty. Jej mottem są słowa „Profilaktyka i Naturalność”. Uśmiechnięta, życzliwa, spokojna i co bardzo ważne – wsłuchana w potrzeby klienta.

DorotaZacharska
Dorota Zacharska, kosmetyczka. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz i ciało. Uwielbia wykonywać masaże, troszczyć się o klienta. Bardzo lubi wykonywać również pedicure, szczególnie podologiczny. Dorota to bardzo empatyczna, serdeczna i opiekuńcza osoba. Od pierwszego spotkania nawiązuje z każdym klientem serdeczne relacje. Jest opanowana i ma w sobie stoicki spokój.

AleksandraZdonka
Aleksandra Zdonka, specjalista makijażu permanentnego brwi, ust i powiek na najwyższym poziomie. Mgr kosmetologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Trener z zakresu marek kosmetycznych i wizażowych. Doświadczony menedżer w branży beauty. Linergistka – Pasjonatka z kilkuletnim doświadczeniem.

Joanna
Joanna Zaród-Miśkiewicz ukończyła studia magisterskie na kierunku Kosmetologia Estetyczna.
Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej twarzy i ciała. Służy radą pomagając w doborze właściwych zabiegów, dbając o zadowolenie i efekty zabiegowe swoich klientów. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i holistycznie, a praca z ludźmi daje jej wiele radości i satysfakcji. Zadowolenie klientów jest dla niej największą motywacją, dlatego na bieżąco śledzi innowacje z zakresu kosmetologii i nieustannie pogłębia swoją wiedzę. W wolnych chwilach zajmuje się tworzeniem biżuterii personalizowanej oraz pieczeniem słodkości.

Adrianna
Adrianna Kowalczyk ukończyła studia magisterskie o kierunku kosmetologia. Swoje doświadczenie zaczęła zdobywać już podczas studiów licencjackich. Jej zdaniem najważniejsze jest podejście indywidualne do klienta, dokłada wszelkich starań, aby każdy kto korzysta z jej usług mógł poczuć się wyjątkowo. W gabinecie zajmuje się pielęgnacją twarzy oraz ciała. Adriannę można też spotkać przy recepcji gdzie zawsze z chęcią służy pomocą.

Marcin

Lek. Marcin Kuta w gabinecie Lumiere specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Jest certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej, specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu, absolwentem Wydziału Lekarskiego UM w Lublinie.

Od 2015 roku, w zgodzie z panującymi trendami, stale podnosi swoje kwalifikacje z zakresu medycyny estetycznej uczestnicząc w licznych szkoleniach i sympozjach. Trenował pod okiem wybitnych specjalistów z zakresu medycyny estetycznej, m.in. dr. Marcina Ambroziaka.

W swojej pracy skupia się przede wszystkim na bezpieczeństwie, wykorzystując tylko sprawdzone i certyfikowane preparaty. Pacjenci niezwykle cenią sobie jego indywidualne podejście, a także wyjątkowe poczucie estetyki, co przekłada się na wypracowanie naturalnego efektu pozabiegowego.

Specjalizuje się w zabiegach anti-aging m.in. z wykorzystaniem toksyny botulinowej (botox), mezoterapii i regeneracji skóry (PRP, stymulatory tkankowe, kolagen) oraz modelowaniu twarzy i ust, a także terapii wypadania włosów.