O nas

Witam i z przyjemnością zapraszam do skorzystania z usług w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej LUMIÉRE.

Priorytetem mojej pracy jest najwyższa jakość, doświadczenie oraz profesjonalizm. Moim celem jest nie tylko pielęgnowanie urody, ale również pomoc w rozwiązywaniu problemów dermatologiczno-kosmetycznych. Dlatego wybrałam dla Państwa najlepszej jakości preparaty dermokosmetyczne i kosmetyczne oraz zabiegi  o potwierdzonej skuteczności. Aby zapewnić Państwu dobór najskuteczniejszych terapii i pełen profesjonalizm ściśle współpracuję z lekarzem dermatologiem.

Salon kosmetyczny stworzyłam z myślą o osobach, które pragną dbać o swój piękny i zdrowy wygląd oraz przyjemnie spędzić czas. Moja praca jest moją pasją. Posiadam  kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe, które zdobyłam pracując w renomowanym gabinecie kosmetycznym w Kielcach.  Moje kwalifikacje potwierdzają liczne certyfikaty oraz dyplomy specjalistyczne. Regularnie uczestniczę w sympozjach, targach, szkoleniach i wykładach podnoszących moje umiejętności. Jestem członkiem Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Kosmetologii ‚Przyjazna Kosmetyka’.

Nasza misja, misja Lumiere:

Naszą misją jest pomaganie Klientom odnaleźć swoje piękno, dobre samopoczucie a także promowanie profilaktyki w zachowaniu zdrowia skóry. Stawiamy na rozwój, szkolenia oraz podążanie za potrzebami naszych Klientów.
Nasza praca to nasza pasja, dlatego z pewnością możesz nam zaufać.

Dołożę wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania, gdyż największą satysfakcją są dla mnie zadowoleni Klienci.

Pozdrawiam serdecznie 

certyfikatów i dyplomów
specjalistycznych

Julita Stępień, w swoim zawodzie pracuje od 2000 r. Praca kosmetologa jest jej pasją. Profesjonalna pod każdym względem, otwarta na nowości, choć podchodzi do nich racjonalnie, oferując swoim klientkom i klientom przede wszystkim sprawdzone i bezpieczne rozwiązania. Już w szkole podstawowej (tak!) interesowały ją zagadnienia związane z pielęgnacją, profilaktyką starzenia. Stąd nieobce jej maseczki z drożdży, z białka jaja kurzego czy miodu, parówki ziołowe i pierwsze w latach 90-tych gotowe maseczki czy kremy inne niż na literę N:) Uważa, że w kosmetyce nie ma szablonów, do każdej klientki, klienta podchodzi indywidualnie. Ponieważ uważa, że w kosmetyce nie można polegać na wiedzy zdobytej lata temu, nieustannie bierze udział w licznych szkoleniach, sympozjach, kongresach. Potwierdzają to certyfikaty i dyplomy zdobyte przez te wszystkie lata. Ukończyła I oraz II stopień Collegium Cosmeticum stworzone przez dr Artura Markowskiego, który opracował autorski program szkoleniowo-rozwojowy dla kosmetyczek i kosmetologów. Jest członkiem zarządu Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Kosmetologii Przyjazna Kosmetyka. Wielokrotnie na łamach różnych czasopism ukazały się jej artykuły. Uważa też, że wizycie w gabinecie kosmetycznym musi towarzyszyć relaks, chwila wyciszenia, chwila tylko dla siebie, dlatego robi wszystko co w jej mocy, aby uprzyjemnić każdy zabieg. Towarzyszący zabiegom masaż głowy w jej wykonaniu to majstersztyk. Od 2002 r wykonuje zabiegi laserowe, związku z tym ma bardzo duże doświadczenie w zabiegach depilacji laserowej, laserowego zamykania naczynek, laserowego odmładzania oraz zabiegów fotoodmładzania IPL. Wierzy w moc peelingów chemicznych, wie, że odpowiednio dobrane i odpowiednio zastosowane dają wyjątkowe efekty. Jej mottem są słowa „Profilaktyka i Naturalność”. Uśmiechnięta, życzliwa, spokojna i co bardzo ważne – wsłuchana w potrzeby klienta.

Dorota, kosmetolog, specjalizuje się w podologii, zabiegach pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz laserowych. Dorota jest serdeczna, empatyczna i opiekuńcza. Zaprzyjaźnia się z każdym klientem. W gabinecie znana z opanowania i stoickiego spokoju.

Beata Lech, jest magistrem dietetyki oraz kosmetyczką. Połączenie wiedzy z zakresu żywienia oraz pielęgnacji świetnie sprawdza się w zabiegach na ciało, które z pasją wykonuje. Masaże, rytuały oraz zabiegi z użyciem sprzętu są tym co lubi najbardziej. Ponadto zawsze z uśmiechem obsługuje recepcję. Jest osobą pogodną, radosną. Lubi kontakt z ludźmi, a co za tym idzie – swoją pracę. W wolnym czasie wyrusza na rodzinne wycieczki, piecze torty oraz czyta książki.

Aleksandra Zdonka, specjalista makijażu permanentnego brwi, ust i powiek na najwyższym poziomie. Mgr kosmetologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Trener z zakresu marek kosmetycznych i wizażowych. Doświadczony menedżer w branży beauty. Linergistka – Pasjonatka z kilkuletnim doświadczeniem.

Joanna Zaród-Miśkiewicz ukończyła studia magisterskie na kierunku Kosmetologia Estetyczna.
Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej twarzy i ciała. Służy radą pomagając w doborze właściwych zabiegów, dbając o zadowolenie i efekty zabiegowe swoich klientów. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i holistycznie, a praca z ludźmi daje jej wiele radości i satysfakcji. Zadowolenie klientów jest dla niej największą motywacją, dlatego na bieżąco śledzi innowacje z zakresu kosmetologii i nieustannie pogłębia swoją wiedzę. W wolnych chwilach zajmuje się tworzeniem biżuterii personalizowanej oraz pieczeniem słodkości.

Adrianna Kowalczyk ukończyła studia magisterskie o kierunku kosmetologia. Swoje doświadczenie zaczęła zdobywać już podczas studiów licencjackich. Jej zdaniem najważniejsze jest podejście indywidualne do klienta, dokłada wszelkich starań, aby każdy kto korzysta z jej usług mógł poczuć się wyjątkowo. W gabinecie zajmuje się pielęgnacją twarzy oraz ciała. Adriannę można też spotkać przy recepcji gdzie zawsze z chęcią służy pomocą.

Zespół Medycyny Estetycznej

Kiedy spotka się pasja z profesjonalizmem zawsze praca jest przyjemnością a jej afekty najlepszym bezcennym podziękowaniem od naszych Klientów.
„Jesteśmy duetem, dla którego medycyna estetyczna i kosmetologia to nie tylko zawód ale ogromna pasja.”
Dr Pamela Sahawneh oraz Mgr Iwona Wójcik są zawsze gotowe na spełnienie Państwa oczekiwań.

Ich głównym celem jest przede wszystkim bezpieczeństwo pracy oraz zadowolenie a także dbałość o każdy szczegół.

Wnikliwa konsultacja i słuchanie potrzeb Klienta , pozwalają na osiąganie spektakularnych efektów terapeutyczno – estetycznych.

Pracują wyłącznie na medycznych, certyfikowanych produktach najwyższej jakości co gwarantuje bezpieczeństwo oraz naturalne efekty.

 

Dr Pamela Sahawneh ukończyła Gulf Medical University w Zjednoczone Emiraty Arabskie gdzie otrzymała dyplom Lekarza Dentysty. Ciągła potrzeba rozwoju osobistego oraz pasji do zawodu zaprowadziła Dr Pamelę na studia magisterskie w zakresie Implantologii na uczelni International Medical College w Ulm (Niemcy).
Ukończyła również studia podyplomowe w zakresie Medycyny Estetycznej w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach. Doświadczenie zawodowe z Pacjentami w diagnozowaniu i leczeniu problemów stomatologicznych oraz pomaganiu Pacjentom w opracowywaniu lepszych schematów higieny jamy ustnej to główne założenia pracy dr Pameli. Ale praca w obrębie twarzy umożliwia także pracę z Pacjentami, którzy pragną poprawić swój wygląd zewnętrzny, tym samym komfort psychiczny oraz samopoczucie.Ukończyła liczne szkolenia specjalistyczne (łącznie z warsztatami praktycznymi):
– w zakresie używania wypełniaczy dermatologicznych
– kwas hialuronowy poziom zaawansowany (wolumetria i kaniule)
– kompleksowe szkolenie z laseroterapii i sprzętu medycznego
– kompleksowe szkolenie z osocza bogatopłytkowego, mezoterapii i fibryny
– lipolizy iniekcyjnej
– toksyny botulinowej typu A
– lipo transfer (przeszczep tłuszczu micro & nanofat)Tak szerokie umiejętności pozwalają na wykonywanie zabiegów z pełnego zakresu medycyny estetycznej.
W wolnych chwilach chodzi po górach a jej pasją są konie. Jest osobą bardzo empatyczną, miłą, otwartą i co bardzo ważne i nieocenione słuchającą potrzeb swoich Pacjentów.

Mgr Iwona Wójcik Mgr Kosmetologii, pielęgniarka, wieloletni szkoleniowiec i trener z zakresu Kosmetologii oraz Medycyny Estetycznej. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie z dziedzinami medycyny i kosmetologii poparte wieloletnim rozwojem w wielu dziedzinach związanych ze światem zdrowia i piękna. Wykładowca akademicki na kierunku Medycyny Estetycznej , gdzie przekazuje swoje doświadczenie i wiedzę Lekarzom Medycyny, Pielęgniarkom oraz Kosmetologom. Prelegent wielu konferencji naukowych z dziedziny Kosmetologii i Medycyny Estetycznej.
Współpracuje i tworzy protokoły zabiegowe dla wielu firm kosmetycznych opierając je na swoim doświadczeniu pracy z klientami. Swoją kreatywnością zawodową zaraża koleżanki i kolegów z branży. Czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem firmy, stojąc na czele 14 osobowego zespołu Instytutu Piękna w Częstochowie, gdzie na co dzień poświęca się swojej pracy, którą wykonuje z ogromną pasją i zaangażowaniem. Systematycznie wzbogaca swoje doświadczenie zawodowe poprzez liczne szkolenia, konferencje międzynarodowe zarówno tych dotyczących kosmetologii, jak i medycyny estetycznej.
Komunikatywność oraz łatwość przekazywania wiedzy to atut jaki posiada, co jest kluczowym elementem pracy zawodowej. W 2013 roku otrzymała statuetkę Kobiety Roku za innowacyjny produkt kosmetyczny na bazie komórek macierzystych a w 2018 roku statuetkę Amicus Certus dla jednego z najlepszych wykładowców akademickich. Na co dzień kochająca mama dbająca o ognisko domowe.

 

Nowe miejsce - ul. Hoża 18, Kielce
Pn-Pt: 8-21 / Sb: 8-16
info@gabinetlumiere.pl 500 230 124 | 532 081 200