Tablica informacyjna Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

O nas

o nasWitam i z przyjemnością zapraszam do skorzystania z usług w Gabinecie Kosmetologii Profesjonalnej LUMIÉRE.

Priorytetem mojej pracy jest najwyższa jakość, doświadczenie oraz profesjonalizm. Moim celem jest nie tylko pielęgnowanie urody, ale również pomoc w rozwiązywaniu problemów dermatologiczno-kosmetycznych. Dlatego wybrałam dla Państwa najlepszej jakości preparaty dermokosmetyczne i kosmetyczne oraz zabiegi  o potwierdzonej skuteczności. Aby zapewnić Państwu dobór najskuteczniejszych terapii i pełen profesjonalizm ściśle współpracuję z lekarzem dermatologiem.

Salon kosmetyczny stworzyłam z myślą o osobach, które pragną dbać o swój piękny i zdrowy wygląd oraz przyjemnie spędzić czas. Moja praca jest moją pasją. Posiadam  kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe, które zdobyłam pracując w renomowanym gabinecie kosmetycznym w Kielcach.  Moje kwalifikacje potwierdzają liczne certyfikaty oraz dyplomy specjalistyczne. Regularnie uczestniczę w sympozjach, targach, szkoleniach i wykładach podnoszących moje umiejętności. Jestem członkiem Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Kosmetologii 'Przyjazna Kosmetyka’.

Nasza misja, misja Lumiere:

Naszą misją jest pomaganie Klientom odnaleźć swoje piękno, dobre samopoczucie a także promowanie profilaktyki w zachowaniu zdrowia skóry. Stawiamy na rozwój, szkolenia oraz podążanie za potrzebami naszych Klientów.
Nasza praca to nasza pasja, dlatego z pewnością możesz nam zaufać.

Dołożę wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania, gdyż największą satysfakcją są dla mnie zadowoleni Klienci.

Pozdrawiam serdecznie 

podpis

certyfikatów i dyplomów
specjalistycznych

certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
JulitaStepien
Julita Stępień, w swoim zawodzie pracuje od 2000 r. Praca kosmetologa jest jej pasją. Profesjonalna pod każdym względem, otwarta na nowości, choć podchodzi do nich racjonalnie, oferując swoim klientkom i klientom przede wszystkim sprawdzone i bezpieczne rozwiązania. Już w szkole podstawowej (tak!) interesowały ją zagadnienia związane z pielęgnacją, profilaktyką starzenia. Stąd nieobce jej maseczki z drożdży, z białka jaja kurzego czy miodu, parówki ziołowe i pierwsze w latach 90-tych gotowe maseczki czy kremy inne niż na literę N:) Uważa, że w kosmetyce nie ma szablonów, do każdej klientki, klienta podchodzi indywidualnie. Ponieważ uważa, że w kosmetyce nie można polegać na wiedzy zdobytej lata temu, nieustannie bierze udział w licznych szkoleniach, sympozjach, kongresach. Potwierdzają to certyfikaty i dyplomy zdobyte przez te wszystkie lata. Ukończyła I oraz II stopień Collegium Cosmeticum stworzone przez dr Artura Markowskiego, który opracował autorski program szkoleniowo-rozwojowy dla kosmetyczek i kosmetologów. Jest członkiem zarządu Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Kosmetologii Przyjazna Kosmetyka. Wielokrotnie na łamach różnych czasopism ukazały się jej artykuły. Uważa też, że wizycie w gabinecie kosmetycznym musi towarzyszyć relaks, chwila wyciszenia, chwila tylko dla siebie, dlatego robi wszystko co w jej mocy, aby uprzyjemnić każdy zabieg. Towarzyszący zabiegom masaż głowy w jej wykonaniu to majstersztyk. Od 2002 r wykonuje zabiegi laserowe, związku z tym ma bardzo duże doświadczenie w zabiegach depilacji laserowej, laserowego zamykania naczynek, laserowego odmładzania oraz zabiegów fotoodmładzania IPL. Wierzy w moc peelingów chemicznych, wie, że odpowiednio dobrane i odpowiednio zastosowane dają wyjątkowe efekty. Jej mottem są słowa „Profilaktyka i Naturalność”. Uśmiechnięta, życzliwa, spokojna i co bardzo ważne – wsłuchana w potrzeby klienta.

Emilia Garlicka
Emilia Garlicka to nasza ekspertka w dziedzinie kosmetologii, która z pasją i profesjonalizmem dba o skórę naszych klientów. Ukończyła Collegium Medicum w Kielcach i obecnie kontynuuje naukę na studiach II stopnia, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje poprzez liczne szkolenia.

Stawia na indywidualne podejście do każdego klienta, dbając aby każdy detal był starannie dopracowany, zapewniając maksymalny relaks i odprężenie. Z wielką troską dobiera zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała, dbając o potrzeby i oczekiwania klientów.

W wolnym czasie uwielbia aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu oraz czytać książki.
Jej zaangażowanie w pracę i pasja do kosmetologii sprawiają, że każda wizyta u niej staje się wyjątkowym doświadczeniem.


AleksandraZdonka
Aleksandra Zdonka, specjalista makijażu permanentnego brwi, ust i powiek na najwyższym poziomie. Mgr kosmetologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Trener z zakresu marek kosmetycznych i wizażowych. Doświadczony menedżer w branży beauty. Linergistka – Pasjonatka z kilkuletnim doświadczeniem.

Joanna
Joanna Zaród-Miśkiewicz ukończyła studia magisterskie na kierunku Kosmetologia Estetyczna.
Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej twarzy i ciała. Służy radą pomagając w doborze właściwych zabiegów, dbając o zadowolenie i efekty zabiegowe swoich klientów. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i holistycznie, a praca z ludźmi daje jej wiele radości i satysfakcji. Zadowolenie klientów jest dla niej największą motywacją, dlatego na bieżąco śledzi innowacje z zakresu kosmetologii i nieustannie pogłębia swoją wiedzę. W wolnych chwilach zajmuje się tworzeniem biżuterii personalizowanej oraz pieczeniem słodkości.

Adrianna
Adrianna Kowalczyk ukończyła studia magisterskie o kierunku kosmetologia. Swoje doświadczenie zaczęła zdobywać już podczas studiów licencjackich. Jej zdaniem najważniejsze jest podejście indywidualne do klienta, dokłada wszelkich starań, aby każdy kto korzysta z jej usług mógł poczuć się wyjątkowo. W gabinecie zajmuje się pielęgnacją twarzy oraz ciała. Adrianna zawsze z chęcią służy pomocą.

Marcin

Lek. Marcin Kuta w gabinecie Lumiere specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Jest certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej, specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu, absolwentem Wydziału Lekarskiego UM w Lublinie.

Od 2015 roku, w zgodzie z panującymi trendami, stale podnosi swoje kwalifikacje z zakresu medycyny estetycznej uczestnicząc w licznych szkoleniach i sympozjach. Trenował pod okiem wybitnych specjalistów z zakresu medycyny estetycznej, m.in. dr. Marcina Ambroziaka.

W swojej pracy skupia się przede wszystkim na bezpieczeństwie, wykorzystując tylko sprawdzone i certyfikowane preparaty. Pacjenci niezwykle cenią sobie jego indywidualne podejście, a także wyjątkowe poczucie estetyki, co przekłada się na wypracowanie naturalnego efektu pozabiegowego.

Specjalizuje się w zabiegach anti-aging m.in. z wykorzystaniem toksyny botulinowej (botox), mezoterapii i regeneracji skóry (PRP, stymulatory tkankowe, kolagen) oraz modelowaniu twarzy i ust, a także terapii wypadania włosów.