Medycyna estetyczna Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

Infuzja tlenowa na twarz – zabieg Kielce

Piękny i perfekcyjny wygląd celebrytów na czerwonym dywanie z reguły nie jest dziełem przypadku. Owszem, można mówić w tym kontekście o mniej lub bardziej spektakularnych korektach kosmetycznych, nie one są jednak największym sekretem gwiazd Hollywood. Na te miano w największym stopniu zasługuje infuzja tlenowa.

Zabieg infuzji tlenowej – Kielce

Zabieg infuzji tlenowej bazuje na wtłaczaniu substancji aktywnych bezpośrednio do najgłębszych warstw skóry, co odbywa się z wykorzystaniem skoncentrowanego, czystego tlenu. Same składniki aktywne różnią się między sobą w zależności od potrzeb skóry, możemy więc dzielić je zarówno na podstawowe, jak i na zaawansowane takie, jak choćby kwas hialuronowy.

Działanie zabiegu jest uzależnione przede wszystkim od tego, jakie ampułki zostały zastosowane, możemy więc mówić tak o działaniu łagodzącym, jak i tym, którego celem jest zatrzymanie starzenia się skóry. Zabieg może też poprawiać jej koloryt, łagodzić trądzik i stany zapalne, a także sprawiać, że skóra staje się jędrniejsza. Tlen ma również działanie odżywcze i tonizujące, jest też w stanie pobudzać oddychanie komórkowe.

Efekty infuzji tlenowej

Po wykonaniu zabiegu można liczyć nie tylko na zdrowy wygląd twarzy, ale i na to, że będzie ona odżywiona i dotleniona. Bledsza staje się cera problematyczna, ze skłonnością do zaczerwienienia, okazuje się przy tym, że spada widoczność niedoskonałości. Skóra staje się też jędrniejsza, bardziej miękka i przyjemniejsza w dotyku.
Zabieg jest stosowany przez wiele gwiazd wywodzących się z Hollywood. Jedną z jego największych zalet jest przecież to, że na pożądane efekty wcale nie trzeba czekać przez długie tygodnie, co ma szczególnie duże znaczenie, gdy problemem jest zaczerwienienie skóry lub trądzik. Nic więc dziwnego, że o infuzji tlenowej coraz częściej mówi się jako o atrakcyjnym zabiegu dla kobiet tuż przed ślubem.

Warte podkreślenia jest i to, że znakomity wygląd skóry może utrzymywać się przez wiele tygodni. Sama skóra staje się łatwiejsza w pielęgnacji, a jednocześnie lepiej absorbuje inne preparaty, zwykle stosowane podczas pielęgnacji domowej. Co ważne, jego powtarzanie jest konieczne najpierw co tydzień, a po sześciu sesjach – co miesiąc.

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy konsekwencją poddania się zabiegowi nie jest stan zapalny. Nie wywołuje go sam tlen, przed poddaniem się infuzji warto jednak upewnić się, że nie jest się uczulonym na któryś ze składników dostarczanych w ampułkach. Zabieg jest bezinwazyjny, nie ma więc przeciwwskazań do jego stosowania. Co ważne, można go stosować bez względu na nasz rodzaj skóry nawet spodziewając się dziecka.

 

Więcej informacji oraz ceny:

Organiczna infuzja tlenowa – siła infuzji w dotlenianiu i odmładzaniu skóry