Mezoterapia Igłowa

W Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere zabiegi mezoterpii igłowej przeprowadza lekarz medycyny estetycznej przy użyciu wyłącznie bezpiecznych i

sprawdzonych preparatów, posiadających międzynarodowe certyfikaty jakości. Zabiegi mezoterapii igłowej są jedną z najlepszych metod zapobiegania starzeniu się skóry. Ponadto stosowanie specjalistycznych preparatów przeznaczonych do problemów z wypadającymi włosami powoduje, że mezoterapia igłowa to zabieg, który wykorzystuje się z sukcesami w walce z łysieniem i wypadaniem włosów.


Istota i efekty zabiegów

Mezoterapia igłowa to aplikowanie małych dawek preparatów w obszar skóry właściwej. Dzięki śródskórnym iniekcjom mezokoktajli poprawia się mikrokrążenie oraz zwiększa metabolizm komórkowy. Mezoterapia umożliwia wprowadzenie pod skórę aktywnie działających substancji, które nie są w stanie przeniknąć samodzielnie przez barierę skóry.

Rewitalizacja skóry następuje szybko i skutecznie, dlatego mezoterapia jest zabiegiem bardzo lubianym i polecanym przez pacjentów jako terapia antyaging. Mezoterapia igłowa została opracowana tak, aby  dostarczyć skórze z zewnątrz niezbędne substancje rewitalizujące, odżywcze i nawilżające omijając utrudniającą przenikanie warstwę rogową naskórka. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Aby osiągnąć maksymalne rezultaty zaleca się serię min. 3 zabiegów.


Cennik

Twarz, szyja, dekolt  – 500 zł -650 zł

Skóry głowy – 350,00 zł

Mezoterapia igłowa skóry głowy Hair Filler – NOWOŚĆ 700 zł

ul. Żeromskiego 15/2, Kielce Pn-Pt: 8-20 / Sb: 8-16 info@gabinetlumiere.pl 500 230 124