Logo firmy Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

Salon kosmetyczny – Kielce

Gabinet Lumiere – salon kosmetyczny Kielce

W naszym salonie kosmetycznym który znajduje się na terenie Kielc posługujemy się najnowszymi technologiami oraz naturalnymi możliwościami preparatów i kosmetyków, aby obudzić piękno, jakie drzemie w każdym z Was.

Osiągnięcie tego celu jest możliwe przede wszystkim dzięki bogatej ofercie obejmującej zabiegi na twarz, jak i na ciało, a także zabiegi kosmetyki laserowej, liftingi, zabiegi z zakresu endermologii i mezoterapii, zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, zabiegi zwalczające cellulit i wyszczuplające oraz wiele innych.

Nasza oferta obejmuje także zróżnicowane zabiegi upiększające, zabiegi związane z makijażem permanentnym, przedłużanie i podkręcanie rzęs oraz wzmacnianie i zdobienie paznokci.

Ponieważ równie ważny jest relaks i odprężenie, nie zapominamy zarówno o zabiegach spa & wellness, jak i o masażach, na które można zapisywać się także w parach. Na naszych gości czeka także poradnia dietetyczna.

Stawiamy na profesjonalizm, stąd też pracujemy jedynie na najwyższej klasy urządzeniach zaawansowanych technologicznie i znajdujących się jedynie w ofercie renomowanych producentów. Nie zapominamy też o zaletach sprawdzonych preparatów i kosmetyków. Pomocny okazuje się też znakomicie wykwalifikowany zespół kosmetologów. Ten zawsze pozostaje do dyspozycji klientów, którym chętnie zdradza tajniki profesjonalnej pielęgnacji. Oferta, którą przygotowaliśmy jest stale poszerzana.

Salon kosmetyczny Lumiere to wyjątkowy zakątek, w którym zawsze można liczyć na życzliwą i pełną ciepła opiekę. Dzięki niej oraz relaksującej muzyce bez trudu można poczuć równowagę i satysfakcję. Gdy tylko poznamy Wasze potrzeby, będziemy w stanie zaproponować indywidualny program zabiegów.

Gabinet Lumiere Kielce to propozycja tak dla pań, jak i dla panów.

Zapraszamy!