Oczy Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

Zabiegi nawilżające na twarz, włosy, skórę – Gabinet Lumiere Kielce

Piękna skóra zdobi lepiej niż jakakolwiek biżuteria czy makijaż. Najlepiej zadbasz o nią korzystając z zabiegów nawilżających w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere. Odpowiedni poziom odżywienia skóry reguluje wytwarzanie sebum oraz sprawia, że jest gładka i elastyczna.

To najbardziej efektywny sposób, aby nasze ciało i twarz przez lata prezentowały się atrakcyjnie. Nawilżanie skóry jest fundamentalne, zwłaszcza gdy nasze życie jest dynamiczne i pełne stresu. Poznaj sekrety pięknej skóry!

Naturalne odżywienie 

Zaufaj pradawnej magii drzemiącej w czystej wodzie termalnej. To właśnie na niej bazują preparaty Selvert Thermal.  Zabieg z użyciem innowacyjnych kosmetyków AquaFresh Selvert Thermal  sprawi, że Twoja skóra odzyska prawidłowy naturalny bilans wodny. Precyzyjnie działa w obszarach, które potrzebują silnego nawilżenia. Jego fenomen polega na silnym odżywianiu nie tylko powierzchni skóry, ale również jej najgłębszych warstw. Zabieg nawilżający Selvert Thermal Pure Vitamin C dedykowany jest zwłaszcza osobom mieszkającym w miastach. Smog i zanieczyszczenie działają druzgocąco na cerę.

Duża dawka odżywczej witaminy C w formie, która z łatwością przeniknie w głąb skóry, pomoże wyrównać jej koloryt i przywrócić jędrność. Wzbogacenie formuły o wyciąg z pomarańczy, dziką różę oraz wodę termalną wzmacnia efekt nawilżenia. Witamina C w połączeniu z codziennym używaniem kremu nawilżającego z filtrem pozwala również ochronić skórę przed szkodliwymi skutkami promieniowania ultrafioletowego. Ogromną zaletą zabiegu wykonanego w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere jest szybkie działanie. Świetnie spisze się jako jednorazowy zastrzyk witaminowy przed wielkim wyjściem lub jako seria 3 do 6 zabiegów nawilżających.

Nawilżenie tlenem hiperbarycznym – Kielce

Nowoczesne rozwiązania w służbie piękna znajdziesz w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere. Intraceuticals polega na wykorzystaniu systemu tlenowego do infuzyjnego przenoszenia składników aktywnych wprost do skóry. Bogaty w składniki odżywcze preparat jest wtłaczany wgłąb za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Efekt, który uzyskamy to silne nawilżenie, odmłodzenie skóry, redukcja zmarszczek i widoczna poprawa konturów twarzy. Zabieg Intraceuticals rejuvenate zaleca się zwłaszcza osobom uskarżającym się na bruzdy, zmarszczki i szarą, niedotlenioną cerę.

Wśród składników aktywnych znajduje się kwas hialuronowy, który dba o odpowiednie nawilżenie przez wiązanie cząsteczek wody. Dzięki temu, że jest wprowadzany stopniowo w skórę, wnika do niej głębiej. Witamina A regeneruje włókna kolagenowe, a witamina C znacznie spłyca zmarszczki. Zabieg silnie nawilżający Intraceuticals rejuvenate warto wykonać przed ważnym wydarzeniem, jak wesele czy gala. Dzięki odpowiedniemu dotlenieniu skóra natychmiast jest odżywiona i promienna.

Nawilżona i jędrna

Ciesz się młodą, zdrową skórą dzięki nowoczesnym zabiegom nawilżającym w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere. Zaawansowane preparaty zapewnią olśniewający wygląd.  Kosmetolog nie poprzestanie jedynie na zabiegu, ale również doradzi Ci, w jaki sposób dbać o piękną cerę na co dzień.