Kobieta z makijażem Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

Zabiegi ujędrniające skórę – Kielce

Jędrna skóra kojarzy się z młodością i atrakcyjnym wyglądem. Jednak z wiekiem tracimy sprężystość skóry. Winę za to ponosi obniżający się poziom włókien kolagenowych i elastyny. Niewiele osób wie, że proces ten zaczyna się już po 20 roku życia. Dodatkowo na brak jędrności skóry może wpłynąć duża utrata wagi. Osoby po diecie redukcyjnej i świeżo upieczone mamy często skarżą się na nadmiar wiotkiej skóry. Poznaj zabiegi ujędrniające w gabinecie Lumiere, które pomogą Ci pozbyć się kompleksów.

Poradź sobie z wiotką skórą

Dobrym początkiem w walce o jędrną skórę jest stymulujący masaż Body Strategist Cellulite w Lumiere. Zabieg jest przeznaczony dla osób, które chcą ujędrnić ciało oraz walczących z cellulitem. Ekstrakt z mięty pieprzowej eliminuje toksyny z organizmu, wskutek czego redukuje widoczność pomarańczowej skórki. Dodatkowo brązowe algi i ekstrakt z cytrusów pobudzają metabolizm i działają silnie wyszczuplająco i ujędrniająco.

Rewelacyjne rezultaty zauważysz po zabiegu RF Mesotherm. Zaawansowana technologia pozwala na bezbolesną i skuteczną redukcję tkanki podskórnej i pobudza skórę, nadając jej elastyczność i jędrność. Terapia polega na wykorzystywaniu prądu zmiennego, który powoduje wzrost temperatury w skórze i skurcz wiązań kolagenowych. Rezultatem tego procesu jest wytworzenie się nowych włókien kolagenowych, które ujędrnią i wysmuklą ciało. Dla spektakularnych efektów zaleca się serie 5 – 10 zabiegów w cyklu tygodniowym.

Ujędrnianie ciała: brzuch, twarz, biust – Kielce

W Lumiere znajdziesz także specjalistyczne zabiegi ujędrniające skórę, w których korzystamy ze zdobyczy technologicznych. Ogromnym powodzeniem cieszy się Elektrostymulacja Bodyter Premium. Proces polega na połączeniu elektrostymulacji z termoterapią oraz elektroporacją. Dzięki potrójnej sile możesz uzyskać podczas jednego zabiegu wiele efektów. Prądy niskiej i średniej częstotliwości działają odprężająco i przeciwbólowo, zostawiając jędrną i napiętą skórę. Ciepło emitowane w głąb tkanek podskórnych przyspiesza zachodzące reakcje chemiczne oraz pobudza metabolizm.

Mezoterapia bezigłowa, czyli elektroporacja otwiera mikropory w skórze, tak by wszystkie wprowadzane podczas zabiegu preparaty przedostały się do niej. Metoda, choć oparta na zaawansowanej technologii, jest całkowicie bezpieczna i bezbolesna. 

Klienci chwalą ją za silne ujędrnienie i modelowanie ciała oraz zredukowanie cellulitu. Jeden zabieg obejmuje trzy partie ciała. Polecamy również karboksyterapie, którą można stosować zarówno na obszarze twarzy, jak i ciała. Zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym wprowadzeniu dwutlenku węgla, w rezultacie następuje zwiększenie przepływu krwi i odżywienie wybranego obszaru ciała. Dochodzi do planowanego i kontrolowanego stanu zapalnego, dzięki któremu powstają nowe włókna kolagenu. W efekcie następuje rewitalizacja tkanki i uzyskujemy elastyczną, jędrną skórę. Zabiegiem ujędrnisz brzuch, pośladki i uda.

Koniec z wiotką skórą – zabiegi ujędrniające

Ciąża, zrzucenie wagi czy wiek to nie powód, abyś źle czuł się w swoim ciele. W Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere specjaliści doradzą Ci optymalny plan przeciwdziałania wiotkiej skórze. Szereg zabiegów ujędrniających spowoduje, że poczujesz się atrakcyjnie i młodo.

Nowe miejsce - ul. Hoża 18, Kielce
Pn-Pt: 8-21 / Sb: 8-16
info@gabinetlumiere.pl 500 230 124 | 532 081 200